GWC I ROCK Crawler v1.0.0 Mod

GWC I ROCK Crawler v1.0.0 Mod

Taaaak….. Postanowiłem wrócić do mojego pierwszego modu… Generic Mud Truck. Po wielu budowach, majsterkowaniu i tak dalej, możemy nazwać tę Generic Mud Truck 2.0. Ale to już nie jest takie ogólne, prawda? Zamiast tego mamy I ROCK Crawler. Czy to ciężarówka błotna, czy gąsienica? Tak.

Z tym możemy zrobić kilka ciekawych rzeczy. Chcesz zdjąć koszulki? Zrób to. Chcesz poczuć klimat lat 80-tych z tylnymi żaluzjami? Idź po to. Chcesz siać spustoszenie, przemierzając pustynię w poszukiwaniu paliwa, kierując się w stronę Bartertown? Czekaj, co? Sprawdź konwersję Thunderdome. Mel Gibson byłby dumny.

Ta rzecz jest przesadzona, nieznośna i nie bierze jeńców. Realistyczny? Uhhhh…. tak być powinno?

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *