GWC TUZ 3308 Gorky v1.0.1 Mod

GWC TUZ 3308 Gorky v1.0.1 Mod

Hej chłopaki, to jest moja druga kompilacja collab. Tym razem połączyłem siły z MrBusses, aby zbudować tę ciężarówkę. Z dumą przedstawiamy Państwu GWC TUZ 3308 Gorky. To średniej wielkości ciężarówka z tej samej rodziny co Warthog, którą mamy już w grze. Zbudowaliśmy kilka niestandardowych dodatków do ciężarówki, takich jak kredens z pojedynczym miejscem, pełnowymiarowe łóżko z baldachimem (i punktami naprawczymi) oraz niestandardowy bagażnik, który ma również punkty naprawcze i paliwo. Ma również dobry asortyment dodatków waniliowych.

Warsztat Glitchworks i zajezdnia MrBusses połączyły siły, aby przywrócić do życia kolejną rosyjską legendę. Podczas gdy sklep Glitchworks zajmował się wszystkimi pracami nad karoserią, magazyn MrB zajmował się mechaniczną stroną rzeczy. Ten wariant z pojedynczą kabiną, chociaż należy do tego samego podwozia co TUZ 108, może pomieścić większą gamę ładunków i materiałów eksploatacyjnych. Opcje zawieszenia oferują zakres do pożądanego zastosowania. Podczas gdy zapasy i opcje podnoszone mogą obsługiwać lekkie ładunki, konfiguracja do ciężkich ładunków może przenosić większe rzeczy. Ultimate jest bardziej przyjazny dla eksploracji, a jednocześnie nie ma tony flexu, jest bardziej miękką jazdą. Silniki i skrzynie biegów zostały poddane przeglądowi i dostrojone, aby zapewnić tej ciężarówce moc niezbędną do wykonywanej pracy.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *