Hammer H-One v1.0.0 Mod

Hammer H-One v1.0.0 Mod

Witaj w moim drugim w historii pojeździe wykonanym na zamówienie. Zanim usiądziesz Hammer H-One. Udało mi się zastosować to, czego się nauczyłem na ciężarówce błotnej, i zbudować z tego, jednocześnie nadal ucząc się coraz więcej na temat budowy ciężarówek. Niestety, nadal nie mam jeszcze wewnętrznej pozycji krzywki, ale być może w następnej ciężarówce może się to zdarzyć. Więc co się dzieje z tą ciężarówką? Kilka rzeczy.

Mamy 3 opcje silnika, 3 opcje skrzyni biegów, 3 opcje zawieszenia, niestandardowe opcje wciągarki i kilka opcjonalnych części, nie wspominając o konwersji prostej osi, którą umieściłem pod nią.

Przez opcjonalne mam na myśli, że możesz nie potrzebować lub nawet chcieć tych rzeczy tam, gdzie się wybierasz. Mówimy, że możemy zdjąć drzwi, możemy zdjąć tylny dach, możemy zamontować skośny tył, 5 różnych niestandardowych opon, bagażniki dachowe, fajki, a nawet tylną drabinkę. Czy wspomniałem o niestandardowych malowaniach kamuflażowych?

Skrzynie biegów są nieco bardziej wyjątkowe, ponieważ wybór wysokiego biegu jest w rzeczywistości szybszy niż najwyższy w trybie automatycznym (w przeciwieństwie do tego, jak robią to standardowe ciężarówki). Mamy normalne zawieszenie „domyślne” i „podnoszone”, ale trzecie to ustawienie z „pełnym opadem”, co oznacza, że amortyzatory i sprężyny są normalnie w pełni ściśnięte i oferują ogromną elastyczność podczas czołgania się po skałach i innych rzeczach. Uważaj, używanie tego zawieszenia i wyginanie go do końca powoduje naprawdę dziwnie wyglądające rzeczy z amortyzatorami.

Oryginalny model został znaleziony w szkicu i szczerze mówiąc, był w dość kiepskim stanie. Dużo pracy włożono w przebudowę całego wnętrza nadwozia, ręczne wykonanie od podstaw części takich jak skośny tył i złożenie zawieszenia ze względu na okropną „rzecz”, którą nazwali zawieszeniem, które było pod tym modelem (poważnie, było to kilka klocków i pojedynczy wstrząs przebijający deski podłogowe).

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich tych, którzy na Discordzie są wystarczająco chętni i cierpliwi, aby nauczyć mnie tego, co wiedzą i pomóc po drodze.

Credits:
Glitchworks

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *