HUMMER H2 Buffed Up V1.0

HUMMER H2 Buffed Up V1.0

TEN MOD ZASTĘPUJE W HUMMERZE GRY!

INSTALACJA:
Przejdź do katalogu gry> en_us> preload> paks> client> otwórz „initial.pak” za pomocą winRar> umieść „.xml” w [media]> klas> ciężarówki umieść plik „.xml” z mojego modu, a następnie to samo dla zawieszeń i potem silniki.

[[ABY UZYSKAĆ HUMMER. Najpierw odblokuj, odkrywając mapę Alaski.]]
[[LUB OPEN HUMMER_H2.xml i zmień UNLOCK BY EXPLO z True na False. Zapisz i zamknij xml. Jeśli winRar poprosi o aktualizację właśnie edytowanego pliku XML. Wciśnij OK.]]

[[JAK OTWORZYĆ PLIKI „.PAK”:]]

Kliknij prawym przyciskiem myszy plik .pak, a następnie „Otwórz za pomocą” Wybierz WinRAR.

Credits:
niks1712

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *