Husky v3.1 Mod

Husky v3.1 Mod

Husky to południowoafrykański konfigurowalny przeciw-IED MRAP, przeznaczony do oczyszczania tras i rozminowywania. Przeznaczony jest do pomocy w usuwaniu min lądowych i improwizowanych urządzeń wybuchowych.

DODATEK:
Wykrywacz metali
Radar
(Nie pracuj razem)
Wiele skrzyni biegów
3 zawieszenie
opona zrobiona przeze mnie

Brak lusterka lub wskaźników roboczych
Wiem, że minęło dużo czasu, odkąd wydałem mod, więc postanowiłem podzielić się nim z wami, czekając na zakończenie mojego dużego projektu. Obecnie pracuję nad 5 modami jednocześnie, a 3 z nich są gotowe w 80-90%, więc bądźcie czujni.

Credits:
Boynya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *