Iggy's Extreme Quadsteer Beta V1.1 Mod

Iggy's Extreme Quadsteer Beta V1.1 Mod

Mam na myśli to. Ta ciężarówka jest absurdalnie przesadna. ZNACZNIE więcej niż ta ciężarówka mogłaby kiedykolwiek potrzebować i zdecydowanie więcej niż powinna być w stanie zrobić. Obejmuje dołączone do niego kilka porządnie zbudowanych przyczep Lowboy (gęsia szyja)!

** ZASTRZEŻENIE **: Skrzynia ładunkowa została ograniczona do 2 miejsc, które wykorzystują przednie dodatkowe gniazdo. NIE ŁADUJ CARGO DO TYCH GNIAZD, GDY MASZ DODATKOWO WYPOSAŻONĄ W GNIAZDO ŁÓŻKA PRZEDNIEGO! Może powodować wiele problemów z silnikiem gry. Z tego powodu dołączono zwiastuny, a naczepy z podstawową grą pojawiły się bez powodu. NIE SĄ WIDOCZNE, BY WPŁYWAĆ NA PRZYCZEPY CIĘŻKIEJ MISJI. Wszystkie cysterny są zablokowane z powodu potencjalnych poważnych konfliktów z innymi dodatkami. Lowboy z niskim siodłem pasuje do 5 miejsc ładunkowych jak urok. Podczas gdy lowboy z wysokim siodłem pozwala na 5 miejsc, zalecam nie używać więcej niż 4, chyba że jesteś dobry w dźwigu i rampach przyczepy. RÓWNIEŻ: zachowaj ostrożność przy eksperymentalnej skrzyni biegów. Ma trochę kłopotów. Myślę, że to obejmuje.

**ZOSTAŁEŚ OSTRZEŻONY!!**

Wszelkie reklamacje, jak zawsze, prosimy składać bezpośrednio w pliku okólnym.
Biorąc to pod uwagę, zrzućmy trochę MUD… I chyba śnieg… Być SnowRunner i wszystko…

Credits:
PuppyMaster_aka_DW77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *