Improved Realism V1.0 Mod

Improved Realism V1.0 Mod

Praca entuzjasty polegająca na odtwarzaniu bardziej realistycznych wrażeń dzięki wielu modyfikacjom fizyki gry:

– Dostosowano przyczepność między oponą a nawierzchnią do rzeczywistych porównywalnych poziomów.
– Zwiększono maksymalną prędkość wszystkich pojazdów i ostrożnie skorygowaliśmy ich przyspieszenie, próbując dopasować przyspieszenie pojazdów, gdy są puste (chociaż po załadowaniu różnica jest ledwo zauważalna i nie mogę tego zmienić). Ze względu na faktyczny model fizyczny gry byłem ciągle zmuszony do podejmowania decyzji, co jest bardziej realistyczne, ponieważ inne rzeczy stają się jeszcze gorsze, dlatego postanowiłem, że ważniejsze aspekty zostaną „zasymulowane” w celu uzyskania większego realizmu kosztem inne aspekty, które uważałem za mniej ważne i pozwalały im stać się jeszcze bardziej arkadowymi jako efekt uboczny, ze względu na bardzo ograniczony model fizyki gry. Przykładem jest błoto, które działa jak lepki klej. Nawet jeśli osiągniesz maksymalną prędkość, natychmiast się w nią zatrzymasz. Nie mogłem znaleźć sposobu na zmodyfikowanie tego dziwnego zachowania błota. Aby pojazdy mogły osiągnąć większą rzeczywistą prędkość maksymalną (tam, gdzie pozwalają na to warunki), byłem zmuszony przyłożyć nieco większy moment obrotowy niż wymagany dla silnika każdej ciężarówki. To nieco przytłacza pojazdy pod względem przyspieszenia, ale wydaje mi się, że po kilku poprawkach znalazłem dobrą równowagę dla najmniejszego zmniejszenia realizmu.
– Lepiej, które długości. Rzeczywista, która długość dla błotnistów może osiągnąć ponad 150 stóp długości (> 45 m), ale aby nie wydawać się oszustwem, ograniczyłem domyślną długość wyciągarki do 30, elektryczną do 20 i tylko droższą. do 50m.

Instalacja:
1. Wyodrębnij zawartość archiwum w tymczasowym miejscu. Rozpakowałbym go w tym samym folderze o nazwie „klient” (jak na ścieżce poniżej), który już zawiera plik „initial.pak”, który należy zmodyfikować.
2. Otwórz plik „initial.pak” za pomocą programu o nazwie „Winrar” (plik znajduje się w „… SnowRunnerPublicTesten_uspreloadpaksclient”) i dodaj cały folder o nazwie „[media]” (wcześniej wyodrębniony), który automatycznie nadpisuje plik oryginalne pliki po naciśnięciu „OK”. Możesz także spróbować skopiować i zastąpić zawartość folderu „[media]” do pliku „initial.pak” przy użyciu własnych metod, ale w „winrar” okazało się to bezpieczne.

Ten mod działa ze wszystkimi pojazdami i mapami. Zmienia tylko globalną fizykę, więc powinien działać z każdym pojazdem, który korzysta z gry, pod warunkiem, opony, skrzynie biegów, silniki, wciągarki itp. Lub mapy.

Ciesz się i dziel się swoimi opiniami na temat wspierania realistycznych pomysłów na doświadczenie. Jestem za bardziej realistyczną rozgrywką, ponieważ nie lubię arkad.

Credits:
MaverickSu-35S

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *