Inklinometry Poghrims v1.1.1 Mod

Inklinometry Poghrims v1.1.1 Mod

Co robi ten mod?
Ten mod dodaje w pełni funkcjonalny inklinometr, urządzenie służące do pokazywania kąta, pod jakim aktualnie znajduje się pojazd.
Może nie jest to najbardziej przydatny dodatek do gry, ale może dodać trochę immersji podczas wędrówki po trudnym terenie.

Aby dodać to do pojazdu, nazwa AddonSocket to Name = „PogInclinometer” z przesunięciem 0,08 wyższym niż tablica rozdzielcza.

Jeśli dodasz te elementy do swoich modów / poprawek, wyślij mi wiadomość z nazwą moda i żądaną nazwą wyświetlaną, abym mógł wypełnić kolumnę.

Uwaga: możesz mi również powiedzieć, czy Twój nadchodzący mod będzie obsługiwał tę funkcję, a ja mogę zostawić pole Status jako „Not Ready” i zmienić je, gdy tylko opublikujesz mod!

Działa z pojazdami waniliowymi, ale może być tak, że można je wypiąć na zewnątrz ciężarówki. Zajmuje miejsce addonów bubblehead.

Credits:
Poghrim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *