International Loadstar 1800 V1.0 Mod

International Loadstar 1800 V1.0 Mod

International Loadstar to pojazd zaprojektowany w jednym celu: być znacznie większą ciężarówką przebraną za pickup. Pomysł ten nie opuścił umysłu producentów; Przykładem są ciężarówki, takie jak Ford F-550 i RAM 5500. Loadstar 1700 został zaprojektowany jako pojazd ciągnący, który może pełnić wiele funkcji w rolnictwie, przemyśle i służbie publicznej. Ten mod ma na celu dodanie kolejnego kroku w linii produktów, Loadstar 1800, do gry w gustowny sposób, aby służył jako przywrócenie równowagi 1700. Ciężarówka prosi o kilka dodatkowych dolarów ponad 1700 za ten dodatkowy ładunek przynosi na stół. Tylko nie zadawaj pytań na temat tej dziwnej plakietki „Loadstar 1700” na masce. Musieliśmy wymienić cały kaptur z powodu wypadku z wycięciem kilka lat temu, a wszystko, co mieli w magazynie, to 1700 kapturów. Nie martw się o to.

International Loadstar 1800 był wyposażony w wyższy GVWR, mocniejszy silnik, większy zbiornik paliwa i kilka innych korzyści. Zostały one przetłumaczone na mod do użytku w SnowRunner. Zmiany te obejmują:

– Szczególnie cięższa rama i podwozie. Ponadto wprowadzono ulepszenia stabilności.

– Dostęp do Westline V6 2350T jako nowej opcji silnika na placek z wołowiną.
Uwaga: ten silnik należy znaleźć na świecie, tak jak w przypadku innych ciężarówek.

– Wzrost do 220 litrów paliwa.

– Przerobione zawieszenie; oferując dwie opcje w Holowaniu i Offroad.
Korzystanie z dźwigu z nowym zawieszeniem holowniczym działa cudownie, pozwalając 1800 całkowicie podnieść przedmioty i mniejszych zwiadowców z ziemi bez klęczenia.
* Uwaga: zawieszenie Offroad odblokowuje się na poziomie 8. Lokalizowanie podniesionego zawieszenia Loadstar 1700 nie zastępuje tego.

– Wraz ze zmianą na prawdziwego ciężkiego zwiadowcę, ciężkie opony zostały zastąpione drobnymi i małymi oponami od 1700:
Autostrada: seria HMD
Allterrain: seria ATMD; ATHS I
Off-Road: seria OHD; BHP I, BHP II
Mudtires: seria MHS
Łańcuch: MHS I; OHD II

Czytasz to poprawnie, ma opcję opon błotnych!

– Dostęp do średnich wciągarek
Kto potrzebuje autonomicznej wyciągarki, gdy spawany jest miniaturowy dźwig z przodu podbieracza?

– Dostęp do nowej średniej przyczepy Low Saddle i specjalistycznej przyczepy typu gęsia szyja.
Zgadza się, zbudowaliśmy (głównie) 4-jednostkową przyczepę typu gęsia szyjka ze stopu aluminium tylko dla 5. koła tego pojazdu. Zła wiadomość jest taka, że rzecz nie łączy się z siodłami innych ciężarówek, a zaczep 1800 nie może połączyć się z innymi przyczepami. Prawdopodobnie jednak przeciążałoby nawet zawieszenie holownicze.

Credits:
RashDecision

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *