International Transtar 4070X V1.1 Mod

International Transtar 4070X V1.1 Mod

Nic specjalnego, szybka edycja XML. Nie zastępuje oryginalnego Transtara, to zupełnie nowa ciężarówka w sklepie z ciężarówkami.

zawsze włączony napęd na wszystkie koła i zawsze włączona blokada mechanizmu różnicowego
wysokie zawieszenie
duże opony terenowe podwójnie
podstawowe dodatki do ramek waniliowych

Możesz go kupić z rangą 1 za 40 000 gotówki w każdym regionie, USA i Rosji. Odblokowuje personalizację w taki sam sposób, jak oryginalny Transtar, z wyjątkiem napędu na wszystkie koła, blokady mechanizmu różnicowego, zawieszenia i opon, które różnią się od oryginalnej ciężarówki i są dostarczane z tym zmodyfikowanym Transtarem.

Aha, i przesunąłem przednie koła bliżej siebie, aby bardziej pasowały pod ciężarówkę. Wygląda na trochę zagubionego. Ale żeby to nadrobić, sprawiłem, że tylne opony bardziej się wyróżniały, żeby wyglądały jeszcze gorzej. Wsparcie.
Musiałem też majstrować przy osprzęcie (zderzaku, wydechu, fajce i innych rzeczach), aby kupować go nago. Musisz założyć wydech przed zakupem fajki, ponieważ te są od siebie zależne.

Credits:
Yeetos

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *