[IR] Ford Bronco TTC v1.0.0 Mod

[IR] Ford Bronco TTC v1.0.0 Mod

Działa tylko na publicznym serwerze testowym do 16 listopada

Odkąd DevilDrivingHell opublikował swoją mapę TTC, jestem pewien, że wielu graczy chętnie prowadzi kursy z platformą Tracker Bain Top Truck Challenge, więc zdecydowałem się udostępnić ją publicznie. Jeśli jesteś członkiem dostępu dla darczyńców, udaj się na moją niezgodę, aby dowiedzieć się, czym zastąpiłem to miejsce.

Nie chcę słyszeć „to jest przeciążone” lub „dlaczego nie ciągnie przyczep”. Chłopaki, to robot. Zabierz go do indeksowania map. Ma niewielkie zastosowanie w kampanii, więc jeśli Cię to interesuje, poszukam czegoś innego. Ta ciężarówka ma pomóc w poruszaniu się pełzającego pociągu z MudRunner

Credits:
TnB_invalidredneck

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *