iX 650 (WIP) (korpus wraka już wkrótce ™) Beta V2.0 Mod

iX 650 (WIP) (korpus wraka już wkrótce ™) Beta V2.0 Mod

To nie jest typowa wersja iX (dla tych, którzy znają moją poprzednią pracę). Mam przyjaciela, który jest także naprawdę dobrym ulepszaczem XML, LoB1325, współpracującym ze mną, aby stworzyć łatwiejsze do zarządzania doświadczenie „waniliowe” dla tych, którzy preferują styl gry bardziej „podstawowej”, a także modyfikacje dla szalonych ludzi takich jak ja którzy chcą jechać bokiem po skalnej ścianie ciężarówką. (Nie, nie możesz tego jeszcze zrobić w tej ciężarówce. Prawdopodobnie zawsze, ponieważ istnieje coś takiego jak za dużo, wierz lub nie.)

Dodatki nadchodzą szybko, ale zasadniczo niewiele jest jeszcze dostępnych. W momencie wydania może używać kategorii podstawowej „FrameAddon”, która zapewnia waniliowy dostęp do 2-gniazdowego kredensu i platformy. Ponadto pożyczyłem od dodatków mojego kolegi Emila, aby chwycić płaską platformę / kredens z pojedynczym gniazdem, aby na razie korzystać z mini-dźwigu. Dopóki nie uruchomię ciała wraka, oczywiście. Ponadto kolejna aktualizacja, która przenosi obecny PTS na główny serwer, sprawi, że kolekcja Emila stanie się przestarzała dla pojedynczych automatów, ponieważ będą one dostępne w podstawowej wersji gry. Pomyślałem, że to tam wypuszczę. Ale chciałem, żeby były dostępne teraz. (Planuję wydobyć nied animowaną wersję korpusu wraku bardzo szybko, aby był on obecny w celu dopasowania dodatków itp.)

Powiem jeszcze raz, nieco głośniej dla ludzi z tyłu: TO JEST PRACA W Toku! Konstruktywna krytyka jest cudowna i mile widziana. Rozmowy na śmieci będą rozpatrywane dokładnie tak, jak zostaną rozdane. Prosto do okrągłego pliku. Również: To jest mój pierwszy mod na dowolnej platformie, więc proszę, delikatnie, lol.

Znane problemy: Many, LOL. Poważnie, problemy, które zamierzam wkrótce rozwiązać: brak szkła. Brak widoku z kokpitu. Może problem z cieniowaniem? (Ciężarówka jest bardzo ciemna w nocy). Światła nie są jeszcze zapalone, z wyjątkiem wystarczającej ilości reflektorów, aby się obejść. Brak dodatków.

Również także: Przepraszam za ciągłe aktualizacje i konieczność ponownego pobrania całej rzeczy. Chciałbym, żeby było inaczej. I tak: mogłem powstrzymać mod dłużej, ale byłem podekscytowany, że mogłem go udostępnić publiczności. Przepraszam, nie przepraszam.

Credits:
PuppyMaster_aka_DW77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *