iX Wrecker V1.0 Mod

iX Wrecker V1.0 Mod

8.11: Kiedy wychodzimy z naszej fazy WIP, widzimy dodanie 2 nowych dodatków (standardowe łóżko pick-up i 2-slotowa jednostka ładunkowa w stylu nadwozia typu wywrotka). Chociaż zapewniam, że nadchodzi więcej aktualizacji, po prostu nie wydaje się, że ta ciężarówka jest już WIP. Witamy w świecie poza pracą w toku. Poza tym wszystkie dodatki są teraz zapalone, hura!

Więc to nie jest typowa kompilacja iX (dla tych, którzy znają moje poprzednie prace). Mam przyjaciela, który jest również naprawdę dobrym tweakerem XML, L0B1325, który pracuje ze mną nad stworzeniem łatwiejszego w zarządzaniu „waniliowego” doświadczenia dla tych, którzy wolą bardziej „podstawowy” styl gry, mając jednocześnie modyfikacje dla szalonych ludzi takich jak ja którzy chcą jechać bokiem po skalnej ścianie pół ciężarówką. (Nie, nie możesz jeszcze tego zrobić w tej ciężarówce. Prawdopodobnie kiedykolwiek, ponieważ jest coś takiego jak za dużo, wierz lub nie). Powiem to jeszcze raz, trochę głośniej dla ludzi z tyłu: TO PRACA W TOKU! Konstruktywna krytyka jest wspaniała i mile widziana. Bzdury będą rozpatrywane dokładnie tak, jak zostały rozdane. Prosto do okrągłego pilnika. Poza tym: to mój pierwszy mod na dowolnej platformie, więc bądź delikatny, lol.

Znane problemy: Brak wnętrza o wysokiej rozdzielczości. Żaden z niestandardowych dodatków do holowania nie jest jeszcze animowany.

Również także: Przepraszamy za ciągłe aktualizacje i konieczność ponownego pobrania całości. Chciałabym, żeby było inaczej. I tak: mogłem powstrzymać mod dłużej, ale byłem podekscytowany, że mogłem go udostępnić publicznie. Przepraszam, nie przepraszam.

Dziennik poprzednich aktualizacji:
8.5: W iX innovations znów ciężko pracowaliśmy. Tym razem przedstawiamy…. NIESPRAWNY ŁADUNEK !! Dzięki nowemu, zamkniętemu 2-miejscowemu Cargo Box możesz swobodnie toczyć ciężarówkę i kontynuować swoją wesołą drogę, nie tracąc godziny na zbieranie rozlanych towarów. Po prostu zapakuj go ponownie, zanim wyruszysz ponownie. Przyniosłem też kilka nowych, dużych, złych niestandardowych kół błotnych i mam ich więcej. Co tam jeszcze było… Prawdopodobnie poprawki błędów i drobne poprawki. Cieszyć się!!

8.3: W jeszcze innej odpowiedzi na wkład społeczności, platforma została znacznie rozszerzona. To było trochę przeoczenie z mojej strony. Zwykle zewnętrzna krawędź wycofania jest wyrównana z zewnętrzną podwójnie. Wydłużyłem tylną oś i nigdy nie myślałem o takich drobiazgach. Teraz dużo lepiej pasuje. (Nie mam planów, żeby to wydłużyć). Dołączony jest również wizjer dopasowany do lakieru, a teraz farba pługa pasuje prawidłowo. I moje przeprosiny dla każdego, kto próbował orać w nocy między tą aktualizacją a ostatnią… Było trochę jasno. Ciesz się i szczęśliwie… Holujesz? Orka? Naprawdę prawie wszystko, lol. Ale tak czy inaczej, baw się dobrze!

8.2: Wy kierowcy ciężarówek nie myśleliście, że skończyłem, prawda? Dobry. Ponieważ nadchodzi TAKI dużo więcej. Póki co ciesz się PŁUGIEM, O KTÓRY WSZYSCY PROSZĘ !!! I upewnij się, że używasz zawieszenia do orki. To pomaga uczynić pług czymś więcej niż tylko świetnym wyglądem. Zwykle powiedziałbym tutaj: szczęśliwe holowanie, więc… Szczęśliwa orka?

Prawie zapomniałem, że moje niestandardowe felgi działają, więc felgi iX będą opcją dla wybranych kół.

7.31: Wraz z ostatnią aktualizacją w lipcu, hity wciąż nadchodzą. Dzisiejsza aktualizacja dodaje NIESAMOWITE opony Monster dzięki uprzejmości Quasimiyao !! Są one dostępne w jednym, szerokim zestawie, wąskim podwójnym zestawie tylnym i zestawie, który chcesz zachować na bardzo szerokich ścieżkach LOL. Mamy też kilka stylowych nowych odcieni lakieru dzięki niestrudzonym wysiłkom LoB1325, więc koniecznie je sprawdź. Dokonałem również drobnych poprawek tu i tam w celu poprawy jakości życia. Pracuję nad nowymi, dużymi rzeczami, które moim zdaniem ludzie polubią…

Miłego holowania !!
7.30: Mamy dzisiaj kolejny dobry. Po pierwsze, nowy niestandardowy przedni zderzak z dodatkową masą (w rzeczywistości 2-ciężki i bardzo ciężki), który pomaga utrzymać przednie koła w dół podczas holowania dużych rzeczy. Aby dać ci wyobrażenie, jak to pomaga: holowałem mój Quadsteer po terenie Proving na ciele wraku. Nie zrozum mnie źle, wejście na wzgórze było wyzwaniem, ale udało się. (Zobacz niektóre z nowych zdjęć) Gruntowne remonty zawieszenia, w tym zawieszenie nowej klasy Monster, skrzynia biegów i koła. Kiedy masz ochotę zmiażdżyć 10 samochodów czy coś. Również niektóre regulacje kółek, CoM itp.

Credits:
PuppyMaster_aka_DW77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *