K1500 Ultra Cummins swap V1.2 Mod

K1500 Ultra Cummins swap V1.2 Mod

K1500 Ultra, ale z 4BT Cummins Turbo Diesel i 3 poziomami ulepszenia silnika od łagodnego do dzikiego. Konfiguracje z wieloma stosami, farby, zderzaki, wyciągarki, podnośniki i mnóstwo rozmiarów opon, w tym 40 ″ 42 ″ i do 44 ″.

* 5/11/20 Zaktualizowano do 1.2 Dodano 3 poziomy ulepszenia silnika więcej punktów przedniej i tylnej wciągarki

* 5/10/20 Zaktualizowano do 1.1 Dodano więcej wydechowego zawieszenia zawieszenia i ogromną aktualizację opon, która dodaje tony opon 40-44, a teraz są one znormalizowane, może być konieczne ponowne nabycie opon. Przykro mi, że nie powinno się to powtórzyć.

* 5/9/20 Zaktualizowano do 1.0.3. Skorygowane stosy wydechowe zużywające paliwo wytwarzają wyższą kolumnę dymną i małe poprawki opon

Próbowałem tak mocno, aby ta opcja silnika działała z moim drugim modem, ale nie możesz mieć wielu dźwięków silnika dla jednej ciężarówki.

Credits:
spyderscm77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *