K1500 Ultra V1.4.1 Mod

K1500 Ultra V1.4.1 Mod

Chciałem ciężarówkę, która może przejechać przez głębokie błoto, pomyślałem, że podzielę się. Dodano trzecie wyższe zawieszenie i opcje opon 43 ″ -44 ″ w magazynie K1500. Zbiornik paliwa podskoczył do 120 i dodał wszystkie amerykańskie silniki zwiadowcze. Może korzystać ze średnich wciągarek, a teraz może dołączać zwykłe przyczepy, możesz spróbować, gdy są pełne, ważąc znacznie więcej niż ciężarówka. Ale w mgnieniu oka może być to, czego potrzebujesz.

* 5/6/20 Zaktualizowano do wersji 1.4.1, dodano 4 opcje malowania i tweeksy kół.

* 5/5/20 Zaktualizowano do 1,4, skorygowano wszystkie 43 ″ -44 ″ Wymagania dotyczące opon i poziomu zawieszenia do 6. Niektóre ustawienia rozstawu opon i miękkości. Więcej tuningu zawieszenia.

* 5/4/20 Zaktualizowano do 1.3 farba jest ponownie dostępna zawieszenie rafinowane.

Credits:
spyderscm77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *