KAMAZ-6345 Arctic V1.0 Mod

KAMAZ-6345 Arctic V1.0 Mod

Tło: Niewiele pojazdów oferuje mniej użyteczności niż Azow 42-20 Antarktyda, a jeszcze mniej może dorównać poziomowi rozczarowania większości po uświadomieniu sobie, że ostateczne odblokowanie pojazdu zostało przekroczone przez prawie każdą inną platformę – jeśli były jakieś role, Azow 42-20 mógł działać, istniało co najmniej 6 innych platform, które mogłyby zrobić to samo wydajniej. Propozycja wartości dla Azowa 42-20 nie istniała.

Misja: Ten mod dąży do delikatnego przeglądu Antarktydy Azow 42-20, obecnie KAMAZ-6345 Arctic, zapewniając ulepszone możliwości zwiększania wartości oferty w porównaniu z innymi platformami. Ten mod * NIE * został zaprojektowany, aby KAMAZ-6345 został obezwładniony / przełomowy – prawie wszystkie oryginalne dziwactwa i ograniczenia związane z dodatkami nadal istnieją dla obu) 1) zachować ducha prawdziwego pojazdu i wybory projektowe Sabre Interactive oraz 2 ) nakłonić gracza do przyjęcia wieloplatformowego podejścia do gry, a nie zapewnienia pojedynczej „ciężarówki”.

Jako taki, KAMAZ-6345 Arctic zapewni znacznie większy zwrot z inwestycji w porównaniu z oryginalnym pojazdem, ponieważ jest zarówno lżejszy, odzwierciedlając masę rzeczywistego pojazdu, jak i mniej podatny na wywrócenie, ale gracz nadal będzie musiał pozostać czujny podczas przemierzania bardzo nierównego teren. Jeśli jednak zręcznie jeździsz, KAMAZ może z łatwością pokonywać każdy teren w grze.

Metoda: KAMAZ 6345 zachowuje wszystkie podstawowe możliwości / cechy Azowa 42-20 z następującymi zmianami / dodatkami:

Masa zmniejszona z 27 000 kg do 16 000 kg, aby odzwierciedlić masę pojazdu z prawdziwego świata
Środek ciężkości zmieniono z „1,0, -1,0, 0” na „1,0, -0,6, 0”; jest bardziej stabilny niż ANK Mk 38 / podwyższony Paystar (przybliżone punkty przechylania na załączonych obrazkach)
Szersza postawa; od „0” do „0,125”
Wykorzystuje silniki LAZ-8 T260, LAZ-8 T290 i IMZ-8 330-T; Odpowiedni stosunek mocy do masy odpowiednio „B +, A-, A” (ten sam silnik co Tayga)
Można odblokować na poziomie 1
Większość wizualizacji odblokowanych na poziomach od 10 do 18 (niewiele pozostaje na poziomie 26+)

Aby odzwierciedlić dodatkowe możliwości, cena pojazdu została zwiększona do ~ 185 tys. USD.

Instalacja: Kliknij, aby subskrybować. Nie zastąpi to oryginalnego Azowa 42-20; poszukaj osobnego wpisu „KAMAZ-6345 Arctic” w sklepie ciężarówek RU.

Ograniczenia:
Nie testowałem tego w MP; zakładam, że to nie zadziała, chyba że wszystkie strony mają zainstalowany mod.

Credits:
AnythingINC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *