KAMAZ-6345 Arctic V1.3a Mod

KAMAZ-6345 Arctic V1.3a Mod

Wersja 1.3a:
Dodatki (wersja 1.3):
-Nowe koła i opony (opcje 73 ″)
-4 nowe zawieszenia (domyślnie miękkie, domyślnie twarde, podniesione miękkie, podniesione twarde) Naprawiono:
-Wszystkie załączniki odblokowują się na poziomie 1
-Wyświetlone pozycje w sklepie ciężarówek

Poprawki:
– Poprawki zawieszenia i korekta odblokowania reflektora

Tło: Niewiele pojazdów oferuje mniej użyteczności niż Azow 42-20 Antarktyda, a jeszcze mniej może dorównać poziomowi rozczarowania większości po uświadomieniu sobie, że ostateczne odblokowanie pojazdu zostało przekroczone przez prawie każdą inną platformę – jeśli były jakieś role, Azow 42-20 mógł wykonać, istniało co najmniej 6 innych platform, które mogłyby wykonać to samo zadanie bardziej efektywnie. Propozycja wartości dla Azowa 42-20 nie istniała.

Arktyka KAMAZ-6345 otrzymała następujące zmiany:
Zmiana nazwy, aby odzwierciedlić rzeczywisty pojazd
Wysokie i niskie mocowania siodeł
Wybór 4 wysokości zawieszenia
Opcje kół 73 ″
Masa zmniejszona z 27 000 kg do 16 000 kg w celu odzwierciedlenia masy IRL
Wykorzystuje silniki LAZ-8 T260, LAZ-8 T290 i IMZ-8 330-T; Odpowiedni stosunek mocy do masy odpowiednio „B +, A-, A” (ten sam silnik co Tayga)
Redukcja masy i nowe elektrownie zapewniają KAMAZ najlepszą w swojej klasie oszczędność paliwa (nawet w połączeniu ze skrzynią biegów terenowych)
Środek ciężkości dostosowany, aby zapobiec przewróceniu (z „1.0, -1.0, 0” na „1.0, -0.6, 0”)
Szersza postawa; od „0” do „0,15”
Uwaga: Połączenie nieco szerszej postawy i zmiany na COG zapewnia większą stabilność niż ANK Mk 38 / podwyższona Paystar (patrz załączone obrazy w celu przybliżonego punktu krytycznego)
Można odblokować na poziomie 1

Aby odzwierciedlić dodatkowe możliwości, cena pojazdu została zwiększona do ~ 185 tys. USD.

Instalacja:
Kliknij, aby zasubskrybować. Nie zastąpi to oryginalnego Azowa 42-20; poszukaj osobnego wpisu „KAMAZ-6345 Arctic” w sklepie ciężarówek RU.

Zastrzeżenia i ograniczenia:
Ten mod był przeznaczony do instalacji poprzez subskrypcję; jeśli instalujesz ręcznie i masz inne ręcznie instalowane mody, najprawdopodobniej wystąpią konflikty; Nie mogę pomóc w rozwiązywaniu problemów.
Nie testowałem tego w MP; zakładam, że to nie zadziała, chyba że wszystkie strony zainstalują mod i / lub zaktualizują pojazd w pliku initial.pak
Wysoce zalecane przyczepy są szczególnie zalecane (szczególnie w przypadku podwyższonego zawieszenia i większych opon)

Credits:
AnythingINC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *