Keny C-500 TwinSteer 10 × 10 v5.0 Mod

Keny C-500 TwinSteer 10 × 10 v5.0 Mod

Jestem bardzo dumny, że mogę przedstawić Państwu 5-osiową oś Keny C-500 TwinSteer. Koń roboczy Alpha! Jest to bardzo masywna ciężarówka, niezwykle mocna, stworzona do przewożenia ciężkiego sprzętu w lesie lub w innym miejscu, w którym potrzebujesz ciężarówki terenowej.

4 silnik
3 susp
2 niestandardowe platformy ładunkowe (2x slot i 4x slot) wykonane przeze mnie
1 zderzak wykonany na zamówienie przeze mnie
Typ 4 kół (baja, ko2, opona młyna i ich felgi są wykonane przez TNB Bigdubz420)

Custom Repair Tank wykonany przeze mnie (na nim zapasowa opona wykonana przez TNB BigDubz420) (gaśnica i skrzynia wojskowa od cgtrader)

Credits:
Boynya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *