Keny C-500 TwinSteer 10 × 10 v5.0 Mod

Keny C-500 TwinSteer 10 × 10 v5.0 Mod

Jestem bardzo dumny, że mogę przedstawić Państwu 5-osiową oś Keny C-500 TwinSteer. Koń roboczy Alpha! Jest to bardzo masywna ciężarówka, niezwykle mocna, stworzona do przewożenia ciężkiego sprzętu w lesie lub w innym miejscu, w którym potrzebujesz ciężarówki terenowej.

4 silnik
3 susp
2 niestandardowe platformy ładunkowe (2x slot i 4x slot) wykonane przeze mnie
1 zderzak wykonany na zamówienie przeze mnie
Typ 4 kół (baja, ko2, opona młyna i ich felgi są wykonane przez TNB Bigdubz420)

Custom Repair Tank wykonany przeze mnie (na nim zapasowa opona wykonana przez TNB BigDubz420) (gaśnica i skrzynia wojskowa od cgtrader)

Credits:
Boynya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *