KRATOS v1.0 Mod

KRATOS v1.0 Mod

Ta ciężarówka była kolaboracją między mną a RebelTRX01 ze światłami Yeahbuddy. Jest to ciężarówka przyjazna dla konsoli, zaprojektowana z myślą o wszechstronnych możliwościach. Od holowania, przez błoto, przez pełzanie po skałach, po pokaz sema, to dziecko (uderza dach) potrafi wszystko.

konfiguracje inne niż OP
Dużo opon i felg
Wiele zawieszeń
Ważony zderzak do holowania
Zaczep do przyczepy z gęsią szyją, zwiadowcą, wysokim i niskim siodełkiem

Aby przyczepy pojawiły się w sklepie z przyczepami, wymagany jest nieważny pakiet przyczep rednecks typu „gęsia szyja”. wielkie podziękowania dla red za umożliwienie mi go używać.

Wielkie podziękowania dla: TheBgamerBB za opony, TNB Big Dubz za umożliwienie mi korzystania z jego modeli opon oraz Boynyi za jego modele i ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli mi w tym.

Credits:
Watlimes211

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *