Kraz 255 Truck V2.3.2

Kraz 255 Truck V2.3.2

Kraz 255 i Kraz 256 to radzieckie ciężarówki ogólnego zastosowania, które mogą pracować jako ciągnik naczepowy, a także do transportu z tyłu.
Ma wszystkie standardowe dodatki, 2 rodzaje kół, oświetlenie, animowane zawieszenie wyważarki, lustra, wskaźniki wewnętrzne

Model 3D według Axary.

Tekstury Овер Клокер (Over Clocker).

Wielkie dzięki Yansors, ChameleonHUM, Aleck.Sawkin

Credits:
ОверКлокер, aleck.sawkin & yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *