KrAZ CHR Truck F2.3.0 Mod

KrAZ CHR Truck F2.3.0 Mod

W 1982 roku w ramach rozwoju obiecującej rodziny pojazdów wojskowych Otkrytie o klasycznym układzie fabryka samochodów Kremenchug zbudowała eksperymentalne modele dwóch specjalnych 16-tonowych podwozi bez maski – pojedynczych i przegubowych, zunifikowanych z pojazdami KrAZ-260 i zdolnych do niosąc ciężkie nadbudówki wojskowe i system artyleryjski. Mieli oznaczenie Ch R, co było niezwykłe dla zakładu, co oznaczało „jednorazowy rysunek”, i reprezentowali równoległą alternatywną rodzinę zaprojektowaną do testowania zasadniczo nowych schematów i zespołów, w celu porównania wydajności i nowych rozwiązań projektowych. Jednak pod względem parametrów i możliwości samochody te były już bliżej pociągów drogowych niż pojedynczych ciężarówek.

CHR-3130 (1982 – 1985) – ciężarówka bez kabli z dwoma przednimi osiami kierowanymi, ciągłą ramą i specjalną, masywną, nieskładaną kabiną o wysokiej pozycji. Oparty był na kabinie ciężarówki KrAZ-260 bez komory silnika i upierzenia, przed którą przestawiono chłodnicę. Eksperymentalny silnik wielopaliwowy YaMZ-8421 V8 (17,24 l, 360 KM) został zainstalowany za nim z turbodoładowaniem i pośrednim chłodzeniem powietrznym, częściowo wchodząc do kabiny i przystosowany do pracy na oleju napędowym, benzynie, nafcie lub ich mieszaninach z paliwo rakietowe . Nowa 10-biegowa skrzynia biegów YaMZ-202, główne jednostki KrAZ-260 oraz 6,5-metrowa platforma pokładowa z markizą zostały zamontowane samochodem. Pierwotnymi detalami były nowa wydłużona rama z dźwigarów ze wzmacniaczami oraz drugi most sterowany i przejazdowy.

W trakcie testów fabrycznych i wojskowych samochód zamontował standardowe szerokoprofilowe opony 1300 × 530 – 533 z „szaleńca” ładunku lub łukowate Y-186 o średnicy 1300 mm i szerokości 750 mm, co zapewniło drożność poziom pojazdów gąsienicowych. To całkiem naturalne, że tak niezwykła, masywna, ciężka i droga konstrukcja, wymagająca ogromnych wydatków na organizację specjalnej produkcji i konserwacji, odstraszyła wojsko.

Pod koniec 1982 roku samochody KrAZ CHR-3130 zostały przedstawione do rozpatrzenia przez wojsko. W przyszłości samochód KrAZ-6316 „wyrósł” z projektu KrAZ CHR-3130.

Credits:
yansors

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *