Kup wszystko, wersja 1.3 Mod

Kup wszystko, wersja 1.3 Mod

Jest to alternatywny mod do usunięcia blokady rangi lub regionu.

To jednak nie czyni wszystkiego darmowym, zachowuje wszystkie pierwotne koszty, ale możesz teraz kupić dowolną ciężarówkę i dowolny dodatek bez potrzeby osiągania rangi lub przebywania w określonym regionie.

Ponieważ ten mod edytuje ten sam plik, co mój mod „No Recovery”, zawiera 2 foldery:
– Ten mod sam
– Ten mod w połączeniu z brakiem odzyskiwania

wersje:
– 1.3: zaktualizowano do aktualizacji gry 2020-05-20 (4.1)
– 1.2: zaktualizowano do aktualizacji gry 2020-05-13.

Uwagi:
– Przycisk Subskrybuj: Ten mod nie jest pojazdem, więc nie możesz użyć przycisku Subskrybuj. Kliknij mod rozmiar powyżej tego opisu, aby go pobrać.
– Instalacja: krótka i prosta instrukcja instalacji znajduje się w archiwum tego modu.
– Tryb współpracy: Wydaje się, że ten mod uniemożliwia niektórym użytkownikom przejście do trybu współpracy. do potwierdzenia.
– Przegląd realizmu: Aby używać obu modów razem, PIERWSZA instalacja Przegląd realizmu i DRUGA instalacja Kup wszystko.
– Inna kompatybilność: ten mod zmienia plik initial.cache_block w pliku initial.pak. Każdy modyfikator modyfikujący cały plik .pak lub tylko ten pojedynczy plik podrzędny może powodować konflikt z tym modem.
– Aktualizacje gry: jak każda aktualizacja gry przepisuje plik initial.pak. Będziesz musiał ponownie zainstalować ten mod (po jego aktualizacji również) po każdej aktualizacji gry.

Credits:
Lo2k

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *