Kwadratowy K-lassic SUV v1.0.0 Mod

Kwadratowy K-lassic SUV v1.0.0 Mod

Oto czwarta odsłona moich ciężarówek z serii Classic, SUV Squarebody K-lassic.

Jest to odświeżony w najlepszym wydaniu, całkowicie OEM nadwozie i wnętrze w połączeniu z nowoczesnym podwoziem i układem napędowym oferującym cały klasyczny styl, ale z większą wydajnością i większą niezawodnością.

Jest to moja najbardziej wszechstronna i najbardziej zbliżona do standardowej ciężarówki do tej pory i próbuję czegoś innego dla waniliowej rozgrywki.

K-lassic zawiera zestaw fabrycznych opon oraz waniliowe strojenie silnika i skrzyni biegów ze standardowego SnowRunner F750. To moja próba wypełnienia luki dla wszystkich tych, którzy poprosili o stonowane wersje moich ciężarówek.

A dla zabawy… Wypróbuj zawieszenie „Stock-ish Mini-Maxx Crawler Spec” i zestaw opon „PizzaCutter-Maxx-Terrain”. Mają te same statystyki dotyczące błota super przyczepności, co moje pełne opony „KrawlerRunner”. BTW… To mnóstwo zabawy jeżdżenie tą ciężarówką po hardcorowych szlakach pełzających w konfiguracji fabrycznej/OP.

Przy odpowiedniej konfiguracji jest to bardzo sprawny gąsienica, ale istnieje również osobna wersja tej ciężarówki o nazwie Hooligan Squarebody-Utility-Vehicle (SUV)

Więc jeśli OP jest twoją rzeczą, sprawdź to. Dzieli wiele tych samych części z tą ciężarówką, ale zamienia chromowane wykończenia, aby uzyskać bardziej agresywną stylizację i opcje hardkorowych gąsienic. Możesz zobaczyć ciężarówki obok siebie na ostatnich 3 zdjęciach poniżej.

Niektóre z fajnych funkcji do kasy…

Łącznie dostępnych jest ponad 100 opcji malowania:
-Show Truck – farba o wysokim połysku z dużą ilością polerowanego jasnego materiału
-Unrestored Classic – Patynowana farba i wyblakłe wykończenia

3 konfiguracje dachu:
-Półkabina z zainstalowanym twardym dachem
-Półkabina z usuniętym twardym dachem
-Pełna kabriolet

Następnie wybierz przedni grill/klips z lat 70-tych lub 80-tych.

Wreszcie dla dodatków… Uruchom K-lassic lub zainstaluj jedno z wielu opcjonalnych akcesoriów… Zostań K-lassy na szlakach i ciesz się.

O tak… Jak większość modów, jest to praca w toku, więc po drodze mogą pojawić się pewne zmiany.

Credits:
JohnJohnHotRod

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *