Light Up The Night V1.0.1 Mod

Light Up The Night V1.0.1 Mod

Ten mod dodaje funkcjonalne reflektory do zwykłego opiekuna, dużego opiekuna i przyczepy.

* Uwaga: w polu oświetlenia gry wokół pojazdu występuje niewielka anomalia. Jest to postrzegane jako ostre odcięcie efektu świetlnego za pojazdem. Był to problem również w Spintires i Mudrunner. O ile mi wiadomo, jedynym sposobem na zminimalizowanie tego efektu jest zmniejszenie jasności i odległości oświetlenia, co zrobiłem. Ponadto przyczepa musi zostać zaczepiona, aby światła mogły działać.

Jest to zgodne z moim modem Rear Crane i dodatkami.

** Niektóre osoby mają problemy z instalacją subskrypcji i konflikty z innymi modami. Pracuję nad rozwiązaniem tego problemu, patrząc na zmiany aktualizacji. W międzyczasie, jeśli subskrypcja nie działa dla Ciebie, zaleca się ręczną instalację w celu prawidłowego wdrożenia.

Credits:
JonnyJonJon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *