Linia brzegowa żwiru SR PTS 1.0.1 Mod

Linia brzegowa żwiru SR PTS 1.0.1 Mod

Ta wersja jest przeznaczona dla PTS (Public Test Server). Ta mapa wykorzystuje modele, funkcje i cechy, które nie są kompatybilne z wersją Snowrunner na żywo!

Witamy z powrotem w przyszłości!
Z przyjemnością przedstawiam Wam moją nową starą Mapę Gravel Coastline SR.
Dla tych z Was, którzy byli wcześniej aktywni w Mudrunner, nazwa Gravel Coastline może wyglądać znajomo.
Gravel Coastline SR to całkowita przebudowa udanej oryginalnej mapy dla Mudrunner. Z wyjątkiem zgrubnego układu, dosłownie żaden kamień nie został pominięty, mapa jest zupełnie nowa i oferuje wszystkie nowe funkcje, które Snowrunner i moddery są obecnie dostępne.

Opis:
Czeka na Ciebie surowe rosyjskie wybrzeże. W głębi lądu rozciągają się podnóża pasma górskiego i rwące rzeki wlewają się do morza. Ścieżki są tu wąskie i kręte, strome klify i wąskie kaniony wymagają od Ciebie dużej koncentracji i umiejętności!
W tym trudnym terenie czekają na Ciebie różne zadania. Dostarczaj zapasy, naprawiaj infrastrukturę, odzyskuj pojazdy i eksploruj krajobraz.

Funkcje / szczegóły:
rozmiar: 1x1km
2x stacje paliw
1x garaż
3x startowe pojazdy (używaj ich, sprzedawaj, rób, co chcesz)
5 punktów obserwacyjnych
10 misji
1x Boost Mission (podnosi cię do poziomu 16 i daje 99,999 waluty, więc nie musisz zaczynać od poziomu 1)
teren utworzony na podstawie zbiorów danych ESA DEM

Błędy i Fedback:
Ponieważ mapa jest nadal w wersji PTS, mogą występować błędy i błędy. Ponadto edytor i jego wiele nowych funkcji nie jest jeszcze w pełni rozwiniętych lub czasami jestem zbyt głupi, aby z nich korzystać poprawnie.
Jeśli znajdziesz coś, co nie działa tak, jak powinno, zostaw mi komentarz, mapa zostanie zaktualizowana w przyszłości i będzie dostępna dla wersji Snowrunner na żywo.

Znane dotychczas błędy:
nie można kupić rosyjskich pojazdów na tej rosyjskiej mapie

Oczywiście możesz zostawić komentarz, jeśli po prostu podoba Ci się mapa.

Baw się dobrze i bądź na bieżąco, kolejna mapa jest w budowie – i może jest następcą mojej najczęściej pobieranej mapy w Mudrunner.

Credits:
We don't have any information about the author of this Linia brzegowa żwiru SR PTS 1.0.1 Mod mod. If you are an author, please contact us or leave a comment below and we will add your credits for SnowRunner mod.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.
Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *