Mapa meteorów v1.0 Mod

Mapa meteorów v1.0 Mod

Uderzenie meteorytu, znane jako Wielkie Uderzenie Taymyr, zniszczyło jeden obszar Półwyspu Taymyr na początku XIX wieku. Tajemniczy, radioaktywny meteoryt od tamtej pory leży na miękkiej glebie Taymyru. Próby radzieckiego wojska, aby znaleźć i podnieść go na początku lat 60. nie powiodły się. Od tamtego czasu niewiele się zmieniło w okolicy, tylko przyroda podbiła ten obszar – aż do teraz!

Pomóż firmie Taiga Oil w opracowaniu krateru, zbudowaniu bazy meteorytów i zbadaniu wielu tajemnic i zadań wokół krateru! Zbieraj próbki, znajduj więcej kraterów, rozbudowuj infrastrukturę i pomagaj miejscowym mieszkańcom i firmom w ich zadaniach.

Funkcje / szczegóły:
pełny wymiar: 2000m x 2000m
1x garaż
2x Stacja obsługi
3x stacja paliw
różne miejsca do odkrycia
20 misji do odkrycia
30 misji kontraktowych firmy
1x wyzwanie czasowe
duże zadanie główne z pełną fabułą
>> 15h czasu gry
dźwięki niestandardowe
połączenia z innymi mapami modów (gdy tylko ta funkcja zostanie udostępniona)
różne dodatkowe pojazdy i przyczepy do znalezienia
teren utworzony przy użyciu zestawów danych ESA Digital Elevation Model

Premia:
Jeśli jesteś jednym z tych graczy, dla których gra nie może być wystarczająco trudna lub lubisz szczególnie wciągającą symulację, to mam dla Ciebie bonus. Mapa drogowa, którą możesz zobaczyć na zdjęciach podglądu, jest w wysokiej rozdzielczości (4032 × 4032) i można ją pobrać i użyć do nawigacji zamiast mapy w grze – wydrukowanej lub na drugim ekranie. Baw się dobrze!

Sprzężenie zwrotne:
Spędziłem solidny miesiąc i około 150 godzin + na tej mapie, która jest najbardziej złożoną i szczegółową mapą, jaką kiedykolwiek zrobiłem. Konstruktywni krytycy, jeśli coś Ci się podobało lub nie podobało się lub po prostu kilka miłych słów, są mile widziane i pomogą mi ulepszyć mapę.

W razie potrzeby mapa otrzyma łatki i aktualizacje nadchodzących funkcji i nowej zawartości.

Błędy:
multiplayer dla map modów nie jest jeszcze wydany – deweloperzy, czekamy!
misja Quid pro Quo Czasami nie daje ci pełnego dostępu do wieży strażniczej, może pomóc zapisanie i ponowne załadowanie mapy

Credits:
DerEggen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *