MemeSpec Racing Truck Pack v1.0.0 Mod

MemeSpec Racing Truck Pack v1.0.0 Mod

Te ciężarówki są przeznaczone wyłącznie do użytku na niestandardowych mapach Race Track i nie mają odpowiadać standardowemu balansowi gry!

Zaprojektowałem te ciężarówki, aby były partnerami drogowymi dla Chevy Dirt Track firmy Remoh667. Te ciężarówki są absurdalnie szybkie na asfalcie, ale zostały zbudowane dla Oval and Drag Strip w Muskoka Highlands. Specjalne wysokowydajne silniki i skrzynie biegów (z szybkim, wysokim biegiem) dają Ci ogromną możliwość niszczenia niestandardowych wyścigowych slicków Quasimiyao.

Dodano wiele opcji dostosowywania wizualnego, niektóre wymagają dodatkowych dodatków, aby działać wizualnie, ale ponieważ ta funkcja obecnie nie działa w grze, użytkownik może łączyć elementy.

Jest nawet świecące malowanie, jeśli czujesz się wkurzony.
Ten pakiet zawiera C1500 SS Silverado (Scout) i ZikZ 5368 RT (Highway)

Zmiany w podstawowych ciężarówkach obejmują:
Zmodyfikowane sterowanie
Hamulec ręczny „Line-lock” na przedniej osi
Osie szpulowe
Zwiększona pojemność paliwa
Niestandardowe zawieszenia
Niestandardowe skrzynie biegów
Silniki niestandardowe
Opony niestandardowe
Zmodyfikowane zestawy dźwięków
Udoskonalono opcje dostosowań ukierunkowanych na wyścigi
Brak blokady regionu / poziomu
Niestandardowy tekst i grafika interfejsu użytkownika
Unikalne opcje dostosowywania wyglądu
Nowe opcje malowania
Wyczyszczono kod w magazynie

Jeśli masz jakieś uwagi lub wątpliwości, daj mi znać. A jeśli jest to coś, co wymaga korekty, zgrupuję rzeczy i wypuszczę łatkę. Upuść kciuk i recenzję, jeśli chcesz. Twoja opinia dotyczy zarówno wózków z serii „Enhanced”, jak i „MemeSpec”. Mam w kolejce całkiem niezłą kolejkę ciężarówek, z którymi chciałem się zmierzyć, więc bądźcie czujni. W tej chwili nie mogę przyjąć więcej żądań.

Historia wersji:
14 wrz 2020 – 1.0.0
– Pierwsze wydanie (patrz strona główna, aby zapoznać się ze zmianami dotyczącymi wózków magazynowych)

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *