MemeSpec TUZ 166 „MudStar” M181 V1.0.1 Mod

MemeSpec TUZ 166 „MudStar” M181 V1.0.1 Mod

W końcu to się stało. Po kilku prośbach przyjrzałem się, jak zmienić TUZ 166 w jazdę MemeSpec. W miarę jak moje mody się ulepszają i rozwijają, rzeczy, które mogę zrobić, stają się nieco bardziej zaawansowane i dużo dziwniejsze.

Zauważyłem, że niektóre z moich ciężarówek zaczynają czuć się trochę „tak samo”, więc pozwoliłem, aby ten stał się głupi w miarę kontynuowania modyfikacji. Zamiast zwykłego silnika Hummera, ten mały TUZ dostał wielki, stary silnik Turbo Diesel firmy Tatarin. A do tego cały szereg opcji dostosowywania, w tym kilka pasków świetlnych, które można układać w stosy, aby zamienić noc w dzień.

Zmiany w ofercie TUZ 166 obejmują:
– Hamulec ręczny na obu osiach
– Zmodyfikowane sterowanie
– Nowa ikona silnika
– Zwiększona pojemność paliwa
– Wciągarka autonomiczna +
– Niestandardowe zawieszenia
– Zestaw dźwięków Tatarin
– Transmisja CrawlerBox
– silnik Tatarin
– Wzmocnione podwozie
– Rozszerzone opcje kół
– Poprawiona fizyka
– Brak blokady regionu
– Dodano gniazdo wciągarki dachowej i zmodyfikowane pozycje wciągarki
– Dodano gniazdo dźwigu dachowego
– Opisy niestandardowych interfejsów użytkownika
– Rozszerzone opcje dostosowywania wyglądu i wydajności

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *