MemeSpec TUZ 166 „MudStar” M181 V1.0.1 Mod

MemeSpec TUZ 166 „MudStar” M181 V1.0.1 Mod

W końcu to się stało. Po kilku prośbach przyjrzałem się, jak zmienić TUZ 166 w jazdę MemeSpec. W miarę jak moje mody się ulepszają i rozwijają, rzeczy, które mogę zrobić, stają się nieco bardziej zaawansowane i dużo dziwniejsze.

Zauważyłem, że niektóre z moich ciężarówek zaczynają czuć się trochę „tak samo”, więc pozwoliłem, aby ten stał się głupi w miarę kontynuowania modyfikacji. Zamiast zwykłego silnika Hummera, ten mały TUZ dostał wielki, stary silnik Turbo Diesel firmy Tatarin. A do tego cały szereg opcji dostosowywania, w tym kilka pasków świetlnych, które można układać w stosy, aby zamienić noc w dzień.

Zmiany w ofercie TUZ 166 obejmują:
– Hamulec ręczny na obu osiach
– Zmodyfikowane sterowanie
– Nowa ikona silnika
– Zwiększona pojemność paliwa
– Wciągarka autonomiczna +
– Niestandardowe zawieszenia
– Zestaw dźwięków Tatarin
– Transmisja CrawlerBox
– silnik Tatarin
– Wzmocnione podwozie
– Rozszerzone opcje kół
– Poprawiona fizyka
– Brak blokady regionu
– Dodano gniazdo wciągarki dachowej i zmodyfikowane pozycje wciągarki
– Dodano gniazdo dźwigu dachowego
– Opisy niestandardowych interfejsów użytkownika
– Rozszerzone opcje dostosowywania wyglądu i wydajności

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *