Money mod v1.0

Money mod v1.0

Ten mod nie jest plikiem, więc nie działa z subskrypcją.
Jest to przewodnik po tym, jak zmodyfikować plik zapisu, aby uzyskać więcej pieniędzy.

Przejdź do C: Users YOURUSER Documents My Games SnowRunner base storage 5df1b836ea31239ab9c4343d7f53d2fc i wykonaj kopię zapasową wszystkich plików na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Otwórz CompleteSave.dat w preferowanym edytorze tekstu i wyszukaj pieniądze. Zmień numer na dowolną kwotę pieniężną, którą chcesz mieć, i zapisz plik.

 

Epickie gry będą wymagać użycia lokalnych lub zapisanych w chmurze plików podczas uruchamiania gry, wybierz lokalny, w przeciwnym razie zastąpisz to, co właśnie zrobiłeś.

Credits:
emilhetty

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *