My Royal Heavy Hauler v1.1.3 Mod

My Royal Heavy Hauler v1.1.3 Mod

Nie zamierzałem otwierać tego do użytku publicznego, ale dlaczego nie? To tylko moja osobista wersja ciężarówki „oszukiwanej”, która ma kilka rzeczy, które każdy powinien mieć. To mój prywatny mod, który jest teraz publiczny. Będę nadal zmieniać / aktualizować go tak, jak chcę / potrzebuję, więc żadnych skarg. Jeśli ci się to nie podoba, stwórz własny. A teraz idź coś wyciągnąć.

Ostatnie zmiany: (11 stycznia 2021 – 06:00 GMT) Zmieniono niestandardowe zawieszenie na aktywne. Zwiększono wartości dodatku Maintenance (2000 paliwa, 2500 napraw, 10 opon), aby stało się to mobilnym centrum serwisowym. Dodano nową opcję koloru pasującą do dodatku Maintenance.

– Duża pojemność paliwa – 600L

– Silniki zostały zmienione i zaktualizowane, aby mieć większą moc. Lepsze silniki są więcej niż wystarczające do każdego transportu. Zmniejszyłem ich responsywność, co niektórym się nie spodoba, ale to jest MOJA ciężarówka.

– Posiada dodatek do ramy serwisowej o nierealistycznych wartościach: naprawa 2000, paliwo 1400 litrów i naprawa 8 opon

– Dołączyłem pełny zestaw opon o bardzo wysokich parametrach. Dodałem również kilka specjalnych „opon zimowych”, które są oponami błotnymi z dodatkowymi specyfikacjami do pracy na lodzie. Są w kategorii Opony łańcuchowe.

– Niestandardowa skrzynia biegów i zawieszenie, aby wykorzystać lepsze opony.

– Ciężarówka ma wyregulowaną masę, aby pewniej trzymała się podłoża. Może się przechylać i niesie przednie opony pod obciążeniem. Zawieszenie jest lepsze niż domyślne i podniesione opcje i wydaje się, że ciężarówka jest znacznie łatwiejsza w prowadzeniu po trudnych szlakach

– Skrzynia biegów zapewnia dobrą prędkość na najwyższych biegach, a niskie biegi zapewniają dużą moc do pokonywania wzniesień i błota.

– Kilka nowych fajek

– Większość przedmiotów, jeśli nie wszystkie, jest odblokowana. Nie przypominam sobie żadnych zamków, ale to nie znaczy, że ich nie ma. Przepraszam

Credits:
rfzl7007

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *