MZKT-741351 Prime Mover V1.0 Mod

MZKT-741351 Prime Mover V1.0 Mod

Tło: Propozycja wartości oryginalnego Kolob 74760 nie istniała. Niesamowicie niski prześwit, zaostrzony przez pozwolenie tylko na wysokie siodło, utrudniał każdą próbę ról terenowych i ciężkich przewozów. Zamiast zaoferować graczowi potężne narzędzie w późnej fazie gry, aby pokonać przeważnie trudny teren znaleziony w Rosji, Kolob był stałym źródłem frustracji, dodatkowo wzmacniając wykorzystanie Taygi i Azowa jako głównego rozwiązania dla większości ciężkich misji transportowych.

Misja: Ten mod stara się delikatnie przebudować Kolob 76740, teraz MZKT-741351, zapewniając ulepszone możliwości zwiększenia wartości oferty, gdy porównamy ją z innymi platformami. Ten mod * NIE * został zaprojektowany, aby MZKT-741351 został obezwładniony / przełamuje grę – prawie wszystkie oryginalne dziwactwa i ograniczenia związane z dodatkami nadal istnieją dla obu) 1) zachować ducha prawdziwego pojazdu i wybory projektowe Sabre Interactive oraz 2 ) nakłonić gracza do przyjęcia wieloplatformowego podejścia do gry, a nie zapewnienia pojedynczej „ciężarówki”.

Jako taki, MZKT-741351 zapewni znacznie większą funkcjonalność w porównaniu z oryginalnym pojazdem, ponieważ może teraz wykorzystywać wszystkie naczepy, tak jak powinien to zrobić główny napęd i dodatek do nadwozia furgonetki, ale gracz nadal będzie musiał polegać na innych platformach, aby uzyskać najwięcej role (np. holowanie za pomocą sideboardu i platformy, dedykowany dźwig / konserwacja itp.).

Metoda: MZKT-741351 zachowuje wszystkie podstawowe możliwości / cechy Kolob 74760 z następującymi zmianami / dodatkami:

Podniesiono domyślne zawieszenie (z 0,0 do 0,1)
Kabina będzie nadal realistycznie opuszczona, jeśli teren jest trudny, ale przypadki tego zostały znacznie zmniejszone
Zastosowanie przystawki obniżającej siodło
Uwaga: Z powodu nowej wysokości zawieszenia naczepy będą musiały zostać odwrócone w celu zamocowania.
Korzystanie z dodatku do ciała van (4,5 tys. USD)
Silnik Cat C18 z możliwością modernizacji (moment obrotowy + 10k w stosunku do KZGT-8 530 T; ~ 38,5k $)
Nowy silnik zwiększa również zużycie paliwa o 2,5 l / m
Można odblokować na poziomie 1
Odblokowane efekty wizualne na poziomach 7 i 15

Aby odzwierciedlić dodatkowe możliwości, cena pojazdu została zwiększona do 196 tys. USD.

Instalacja: Kliknij, aby subskrybować. Nie zastąpi to oryginalnego Kolob 74760; poszukaj osobnego wpisu „MZKT-741351 Prime Mover” w sklepie ciężarówek RU.

Ograniczenia:
Nie testowałem tego w MP; zakładam, że to nie zadziała, chyba że wszystkie strony mają zainstalowany mod.
W przypadku większych przyczep z niskim siodłem (np. Tych z wieloma zestawami kół) zestaw może znajdować się najbliżej ciągnika z ziemi z powodu zwiększonej wysokości zawieszenia; przyczepy zachowują się normalnie.
Potencjalnym rozwiązaniem może być instalacja „naczep terenowych Emilsa” (Skopiuj i wklej tekst między cytatami w powyższym pasku wyszukiwania; założenie, ponieważ tego nie testowałem).

Credits:
AnythingINC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *