Naprawa głównych dróg v1.0 Mod

Naprawa głównych dróg v1.0 Mod

Witam wszystkich, oto moje drugie dzieło w tej grze.

Postanowiłem nie robić każdej karty hardcore, ale za każdym razem dodawać coś nowego. Jeśli moja pierwsza mapa składała się w zasadzie z jednej próby, to działka jest zbudowana w oparciu o transport towarów w zasadzie normalnymi drogami. Oczywiście nie obejdzie się bez czasami bardzo trudnego off-roadu, ale wszystko jest w granicach rozsądku. Ale nie myśl, że to korytarz drogowy, na tej mapie możesz odciąć prawie wszędzie, chyba że oczywiście nie boisz się ugrzęznąć w śniegu.

Poradnik:
Kiedy znajdziesz garaż OPEN, nie bądź szczególnie szczęśliwy, nie wszystko jest takie proste (jedź, rozejrzyj się) na początku pickupa Chevroleta – jeśli jest buggy, napisz aby zmienić.

Wszystkie kontrakty są otwarte, a kolejność ich realizacji zależy od Ciebie (oczywiście nie wszystko będzie takie proste). Pożądane jest wspólne zdanie testu

8 – kontrakty
13 – zamówienia

Niewiele ulepszeń, ale nadal nie rozumiem, jak działają na niestandardowych mapach. 1500 1500

Credits:
Vargrimm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *