Navistar 5000-MV-S V1.0 Mod

Navistar 5000-MV-S V1.0 Mod

Nieco zaktualizowana Navistar 5000:
Zawsze z blokadą mechanizmu różnicowego
Ładowanie dźwigu + przyczepy
Duży żuraw + przyczepy (jest duży wycinek z dużym żurawiem i górną częścią kabiny i można z nim korzystać tylko z płaską przyczepą i dużą przyczepą, drugi zderza się z żurawiem)
Reszta jest domyślna

Ps: Mogę naprawić duży dźwig i inne przyczepy, przesuwając dużego dźwigu do przodu i trochę wewnątrz kabiny ciężarówki, ale wtedy może to powodować inne problemy.

Credits:
RachelTGG

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *