NoFog, Crisp and Sharp Reshade, SweetFX v1.0 Mod

NoFog, Crisp and Sharp Reshade, SweetFX v1.0 Mod

Instalacja.
1. Pobierz plik zip lub rar Reshade.
2. Rozpakuj i kliknij Reshade Setup.
3. Podczas instalacji musisz wybrać ścieżkę, w której jest zainstalowana Twoja gra i plik gry snowrunner.exe. Powinien znajdować się w Snowrunner / en_us / sources / bin / snowrunner.exe
4. Kliknij Direct 3D 10/11/12.
5. Następnie musisz wybrać pakiety efektów do zainstalowania. Zainstaluj wszystko z wyjątkiem ostatniego na dole, który mówi: („Efekty starszych standardów… wszystkie moduły cieniujące pobrane przez poprzednie wersje Reshade”).
6. Skopiuj lub przenieś plik ini „SnowRunnerNoFogSharpCrispRealism02.ini” [jest to plik ustawień] z wcześniej pobranego pliku rar do katalogu gry, w którym znajduje się snowrunner.exe
7. Podczas uruchamiania gry powinieneś zobaczyć informację o ładowaniu Reshade.
8. Będąc już w menu gry lub w grze, naciśnij przycisk Home na klawiaturze, aby uzyskać dostęp do panelu Reshade. Tuż pod zakładkami znajduje się pasek rozwijany, w którym należy kliknąć i wybrać SnowRunnerNoFogSharpCrispRealism02, chyba że jest już zaznaczony.
Poniżej znajduje się lista wszystkich wybranych i użytych efektów.
Możesz przewinąć w dół i zaznaczyć lub odznaczyć określone efekty według własnych upodobań lub zmodyfikować je, jeśli chcesz.
9. Na karcie Ustawienia możesz wybrać skrót klawiaturowy dla „Klawisz przełączania efektu”. Ustawiłem to na Page Up. Następnie łatwo w trakcie gry, naciskając jeden przycisk mogę wyłączyć lub włączyć wszystkie efekty Reshade i zobaczyć, jak wygląda oryginalna grafika gry i porównać ją, zrobić zrzuty ekranu.

Lista zastosowanych efektów:
UIMaskTop, UiMaskBottom, Deband, LUT, SCurve, LumaSharpen, Curves, EyeAdaptation, Technicolor, HDR, Vibrance, DirectionalDepthBlur, prod80_03_ShadowsMidtonesHighlights, PirateVibrance, DELC Sharpen.
Jeśli na przykład nie lubisz zbyt ziarnistego obrazu, możesz odznaczyć DELC Sharpen lub zmodyfikować, zmniejsz wartość Sharpen Strength tego efektu.

PS. Przepraszam za niską rozdzielczość zrzutów ekranu, ale gram na małym 20-calowym monitorze i 1600 × 1000 to moja najwyższa rozdzielczość. Ale z tymi efektami gra wygląda dla mnie znacznie lepiej.
Dziękuję Ci.

Credits:
AlchimesMods

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *