Nowy kolor swetra i kapelusza + animacja sterownika v1.0 Mod

Nowy kolor swetra i kapelusza + animacja sterownika v1.0 Mod

TYLKO RĘCZNIE INSTALUJ ——- Zrób kopię zapasową pliku boot.pak i initial.pak PRZED INSTALACJĄ

Jeśli jesteś podobny do mnie, lubisz zanurzyć się i prowadzić jak najwięcej z perspektywy pierwszej osoby. Wraz z wieloma innymi nie byłem fanem szybkości animacji postaci kierowcy w grze i zamiast pójść na łatwiznę, usuwając całkowicie postać kierowcy, tak jak robią to twórcy, stworzyłem to, co mam nadzieję być lepszą odpowiedzią.

Ten mod spowalnia prędkość animacji sterownika, a także oferuje różne opcje kolorów dla kierowcy. BARDZO polecam wybór ciemniejszego koloru, takiego jak ciemnoszary lub ciemnozielony, aby ogólne wrażenia z jazdy były mniej rozpraszające. Teraz jest to poprawka do doświadczenia, a nie poprawka, zauważysz, że koło obraca się szybciej niż kierowca nim manewruje, ale po pewnym czasie stanie się to niezauważalne dla większości ludzi, zwłaszcza jeśli zmniejszysz prędkość kierowania ciężarówki.

Kolory w zestawie to:
Hunter Orange
Ciemnozielony
Ciemno szary
Żółty
Zielony
Czerwony
niebieski
Cyraneczka

INSTALACJA RĘCZNIE (tylko opcja):
Aby zainstalować nowe tekstury sterownika, wybierz jedną odmianę koloru .pct i skopiuj ją do
„Boot.apk [tekstury] pct”.

Aby poprawić szybkość animacji sterownika, przenieś plik „driver_skeleton_m.xml” do
„Initial.pak [media] classesenv”.

* Aby uzyskać dalsze ulepszenia w immersji z perspektywy pierwszej osoby i realizmie jazdy, rozważ zmniejszenie skrętu, skrętu wstecznego i
responsywność Twojej ulubionej ciężarówki. Zazwyczaj ustawiam sterowanie dla ciężarówek w ich odpowiednich plikach .xml na:

Ciężarówki = 0,02
Skauci = 0,025

Samochody ciężarowe z wieloma osiami skrętnymi = 0,012 do 0,018
I reakcja układu kierowniczego do dziesięciokrotnie większej prędkości kierowania. Na przykład 0,2 dla ciężarówek (0,02 x 10 = 0,2).

Credits:
JonnyJonJon

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *