P16S – Niewielka aktualizacja wersji Pacific 16 i AWD V1.0 Mod

P16S – Niewielka aktualizacja wersji Pacific 16 i AWD V1.0 Mod

Nieco ulepszona wersja P16 z większą liczbą opcji wydajności:

3 dodatkowe opcje silnika
1 dodatkowa skrzynia biegów
Niskie i wysokie siodła
Mały dźwig
Więcej pojedynczych ciężkich kół (Pro Wskazówka: standardowa jest najlepsza opona na błoto, nie wyłączaj jej, chyba że potrzebujesz opon łańcuchowych)
Przełączane AWD

Siodła i dźwig dzięki TheBigDustin i jego modowi ulepszania Pacyfiku 16 (kogo też dostałem zdjęcie, aż zrobiłem kilka własnych zrzutów ekranu, ponieważ zapomniałem to zrobić przed zamknięciem gry?

Credits:
RachelTGG

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *