Pacific P12 Custom V0.0.1 Mod

Pacific P12 Custom V0.0.1 Mod

Kolekcja poprawek do P12 Pacific ma na celu udoskonalenie ciężarówki tak, aby stał się realnym wyborem w kategorii Ciężki, nie powodując, że zostanie on obezwładniony. Ogromne podziękowania dla doskonałego Pacific P12W AnythingINC – mod Roughneck za inspirowanie mnie do stworzenia tego modu i za niektóre z początkowych ustawień, od których zacząłem opracowywać własne poprawki.

Poprawki obejmują:
– Dodanie opcji fajki od doskonałego Pacific P12W AnythingINC – Roughneck mod

– Udoskonalone opcje silnika, w tym ulepszony Westline V16 2450 z lepszym zużyciem paliwa

– Redukcja masy do 21 000 kg w celu dopasowania do rzeczywistego życia, redukcja równomiernie podzielona między ramę i kabinę.

– Dwie opcje podniesionego zawieszenia, które zapewniają realistycznie równą wysokość jazdy w łańcuchowych lub superciężkich oponach błotnych

– Zmieniono rozmiary opon na podstawie zdjęć rzeczywistych modeli Pacific P12w

– Niestandardowy zestaw opon zapewniający wygląd MSH IV ze statystykami MSH III.

– Dostęp do wielu innych opcji dodatków do ramy, w tym rosyjskiego ciężkiego dźwigu i rosyjskiego małego dźwigu montowanego z tyłu (rosyjskie żurawie są znacznie lepsze dla prześwitu kół i pozwalają na inne opcje montażu niż żurawie amerykańskie)

– Dostęp do działającego rozwiązania niskiego siodła. Wymagało to ode mnie, aby umieścić niskie siodło z tyłu ramy i zamontować bardzo niskie, ale przyczepy z niskim siodłem mogą być teraz używane, odłączane i ponownie mocowane prawidłowo podczas jego używania.

– Nowe opcje kolorystyczne dopasowane do koloru niebieskiego małego rosyjskiego dźwigu i żółtego dużego rosyjskiego dźwigu.

Credits:
Steel_Drake

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *