Pakiet ciężarówek Z 972 V1.3.1 Mod

Pakiet ciężarówek Z 972 V1.3.1 Mod

Z 972: To nowa ciężarówka terenowa 6 × 6 inspirowana Ził-4972. Ciężarówka obsługuje wiele dodatków waniliowych, z niestandardowymi planowanymi do przyszłych aktualizacji.

Główne cechy: unikalny symetryczny układ 6 × 6. W pełni animowane wskaźniki na desce rozdzielczej, w tym w pełni animowane przyciski światła przedniego i blokady mechanizmu różnicowego. Bardzo dobrze radzi sobie w błocie i innym miękkim podłożu. Pozostaje dość zrównoważone w porównaniu do gry waniliowej.

Z 31: Ta ciężarówka nie została jeszcze wdrożona.
Z 34: Ta ciężarówka nie została jeszcze wdrożona.

Znane problemy:
Niezależne zawieszenie nie zachowuje się prawidłowo pod obciążeniem. (Wygląda na ograniczenie gry)

Nadchodząca zawartość:
Pierwszy z niestandardowych dodatków pojawi się w następnej aktualizacji. Specjalny dodatek użytkowy, z możliwą zmienną ładownością bagażnika dachowego.

Credits:
Poghrim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *