Peterman 3790 Truck v1.0.4 Mod

Peterman 3790 Truck v1.0.4 Mod

W końcu to się stało. Zmierzyłem się z prawdziwą ciężarówką terenową. Ta zła dżama dla mam jest zbudowana z myślą o dostosowaniu. Możesz dodać lub usunąć prawie wszystko, co przyjdzie Ci do głowy. Jest jednak pewne zastrzeżenie. Jesteś sam, aby wyposażyć odpowiednie elementy. Nie chcę słyszeć, jak mówisz, że możesz wyposażyć podwójne stacki w tylko jedną tarczę termiczną. Lub ściana kabiny nie jest wyposażana automatycznie. Dobry mistrz, może spróbuj wybrać opcję w garażu.

Ta ciężarówka może do tej pory być moją ulubioną ciężarówką, co jest dziwne, biorąc pod uwagę jej „normalność”. Ale oferuje mnóstwo opcji dla każdego, aby stworzyć dokładnie taką ciężarówkę, jaką chce. AWD to konwersja silnika elektrycznego dostarczona przez Saelem_Black z Black Labs, która dodaje unikalnego, małego akcentu do tego zestawu.

Niektóre funkcje 3790:
Instalowalny napęd na cztery koła
Mnóstwo dostosowywania pojazdów
Realistyczne punkty wyciągarki i dźwigu
Wiele opcji opon
Brak blokady regionu lub poziomu

Należy pamiętać, że zdjęcia po prawej stronie mogą zawierać ujęcia ciężarówki w trakcie opracowywania, a ostateczna wersja może się różnić.

Credits:
maxmike181

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *