Podwozie iX 650 (WIP ™) FAZA 1 GOTOWA Beta V4.0 Mod

Podwozie iX 650 (WIP ™) FAZA 1 GOTOWA Beta V4.0 Mod

7.15 Aktualizacja (Bv4.0): Zawiesiny i środki masy ponownie dostosowane. WIELKIE DODATKI DODATKÓW ZWIĄZANYCH Z FAZĄ 1 !! Ta sprawa stała się jeszcze bardziej skomplikowana. Aktualizacja na korpusie wraka: Mam teraz problemy z błędami konwersji i skontaktowałem się z Sabre, aby to rozwiązać.) Ale ta sprawa jest gotowa na fazę 1 !! (Pamiętaj, że dopóki aktualizacja Fazy 1 nie zostanie uruchomiona, może to zepsuć twoją obecną wersję.) Ale jest gotowa, aby przejść przez długi czas po uruchomieniu aktualizacji.

To nie jest typowa wersja iX (dla tych, którzy znają moją poprzednią pracę). Mam przyjaciela, który jest także naprawdę dobrym ulepszaczem XML, L0B1325, współpracującym ze mną, aby stworzyć łatwiejsze do zarządzania „waniliowe” wrażenia dla tych, którzy wolą styl gry bardziej „podstawowej”, a także modyfikacje dla szalonych ludzi takich jak ja którzy chcą jechać bokiem po skalnej ścianie ciężarówką. (Nie, nie możesz tego jeszcze zrobić w tej ciężarówce. Prawdopodobnie zawsze, ponieważ istnieje coś takiego jak za dużo, wierz lub nie.)

Dodatki nadchodzą szybko, ale zasadniczo niewiele jest jeszcze dostępnych. W momencie wydania może używać kategorii podstawowej „FrameAddon”, która zapewnia waniliowy dostęp do 2-gniazdowego kredensu i platformy. Ponadto pożyczyłem od dodatków mojego kolegi Emila, aby chwycić płaską platformę / kredens z pojedynczym gniazdem, aby na razie korzystać z mini-dźwigu. Dopóki nie uruchomię ciała wraka, oczywiście. Ponadto kolejna aktualizacja, która przenosi obecny PTS na główny serwer, sprawi, że kolekcja Emila stanie się przestarzała dla pojedynczych automatów, ponieważ będą one dostępne w podstawowej wersji gry. Pomyślałem, że to tam wypuszczę. Ale chciałem, żeby były dostępne teraz. (Planuję wydobyć nie animowaną wersję korpusu wraku bardzo szybko, aby był on obecny w celu dopasowania dodatków itp.)

Powiem jeszcze raz, nieco głośniej dla ludzi z tyłu: TO JEST PRACA W Toku! Konstruktywna krytyka jest cudowna i mile widziana. Rozmowy na śmieci będą rozpatrywane dokładnie tak, jak zostaną rozdane. Prosto do okrągłego pliku. Również: To jest mój pierwszy mod na dowolnej platformie, więc proszę, delikatnie, lol.

Znane problemy: Many, LOL. Poważnie, problemy, które zamierzam wkrótce rozwiązać: brak szkła. Brak widoku z kokpitu. Może problem z cieniowaniem? (Ciężarówka jest bardzo ciemna w nocy). Światła nie są jeszcze zapalone, z wyjątkiem wystarczającej ilości reflektorów, aby się obejść. Brak dodatków.

Również także: Przepraszam za ciągłe aktualizacje i konieczność ponownego pobrania całej rzeczy. Chciałbym, żeby było inaczej. I tak: mogłem powstrzymać mod dłużej, ale byłem podekscytowany, że mogłem go udostępnić publiczności. Przepraszam, nie przepraszam.

Dziennik poprzednich aktualizacji:
7.12 Aktualizacja (Bv3.3): Skorygowano zawieszenia i środki masy. Teraz wydaje się bardziej poprawny. Usunięto opony dziecięce.

Aktualizacja 7.11 (bv3.2): Dodano kilka dodatków, a inne dostosowano. Cieszyć się!

Aktualizacja (7.9.20 tuż po północy): Dodałem wybór dodatków, a także błotniki (na wiele próśb). Dodałem również w korpusie wraku. W tej chwili muszę nalegać: To daleki od gotowego produktu. Obecnie nie jest jeszcze animowany, ale mam też dziwne problemy z siatką kolizji ciała wraka, która nie koliduje z otaczającym światem. Zostanie to naprawione wkrótce ™. Tymczasem ma kilka punktów wciągarki, które symulują przyszłość jego chwały, i solidną obietnicę, że jest to dla mnie bardzo wysoki priorytet.

Naprawiłem też prace lakiernicze w kabinie (już nie tylko mieszanka czerwonych odmian). Zrobiłem to, aby teraz akceptował tylko dodatki do jednego gniazda. Pozwala na miejsce na ładunek, tylny dźwig i standardową przyczepę (jeszcze nie na pół. Nadchodzą. Ale poza tym, że stałem się śmieszny z ograniczeniami i kodowaniem „jeśli to, to tamto”, poczułem, że lepiej po prostu ograniczyć dostępne opcje. Nadal jednak nadchodzi więcej). Ciesz się!

7.9.20 co noc (?): Więc ma matczyny węzeł. Chcesz dźwigu? Masz to. I ulepszona wersja. Chcesz uruchomić platformę i siodło? Zrób to! Mamy fajki, rury wydechowe, przednie zderzaki… Tyle rzeczy. Zaszaleć!! Aha, a światła działają! (Było to bardzo potrzebne.) Ciesz się !!

Chcę wspomnieć, że ta wersja ponownie wyłączyła animowane ciało wraka. Brak właściwej kolizji doprowadzał mnie do szału, kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione. Zasługujecie na coś lepszego, a ja mogę zrobić lepiej. Po prostu wiedz, że to najwyższy priorytet. Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zmianą dodatków itp. Po prostu wiedz, że zawsze robi się to w celu ulepszenia, a (jeśli naprawdę wolisz, starsze wersje modów pozostaną aktywne i możesz zamienić pliki jeśli wolisz.)

Credits:
PuppyMaster_aka_DW77

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *