Poprawka tłumaczenia V1.3

Poprawka tłumaczenia V1.3

Jako wielu ludzi właśnie dostałem SnowRunner i świetnie się z tym bawię, ale nie mogę nie dostrzec drobnych błędów w tłumaczeniu tu i tam i odczuwam potrzebę ich naprawy. (i tak, „Metalowe deski” naprawdę mnie zraniły).

Oto pierwszy mod, bardziej przypominający dowód koncepcji, zmieniający kilka tłumaczeń w grze na języki angielski i francuski.

Zmiany w języku angielskim:
– Zmieniono „Paliwo” na „Beczki” dla zwykłych beczek
– Zmieniono „Metalowe deski” na „Stalowe belki”
– Zmieniono „Materiały eksploatacyjne” na „Skrzynie żywności” dla produktów rolnych + zgodnie z opisem zmian
– Naprawiono zderzak tylny Khan 39 z „Hunte” na „Hunter”
– Nowe wiersze od aktualizacji gry 1.2 * nowość w wersji 1.3 *

PS: Ten mod nie jest pojazdem, więc nie subskrybuj go. Wystarczy go pobrać, klikając jego rozmiar na górze opisu.

Uwagi dotyczące instalacji znajdują się w pliku .zip. Nic skomplikowanego, tylko kilka kroków. Pamiętaj, że wymagany jest WinRar.

Zgodność :
– Ten mod zmienia plik initial.cache_block w pliku initial.pak. Każdy modyfikator modyfikujący cały plik .pak lub tylko ten pojedynczy plik podrzędny może powodować konflikt z tym modem.

Credits:
Lo2k

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *