Próby – YAR 87 (mapa PTS) V0.1.0 Mod

Próby – YAR 87 (mapa PTS) V0.1.0 Mod

Ta mapa NIE została zaprojektowana tak, by wyglądała dobrze, ale raczej została złożona jako dziwny pomysł, który miałem, gdzie skupiono się przede wszystkim na dostaniu się na szczyt.

Ze względu na obecne ograniczenia redaktora dotyczące ustanawiania strefy początkowej lub ułatwiania szybkiego ponownego uruchomienia mapy, dołączyłem 12 pojazdów, wszystkie takie same (oprócz koloru).

Ta mapa może z czasem rosnąć (a może nawet wyglądać lepiej), jeśli ludziom się to spodoba. Daj mi znać, co myślisz w komentarzach.

Aby zainstalować tę mapę, najpierw ją zasubskrybuj. Następnie w wersji Snowrunner w wersji PTS, aktywuj mod. Następnie w menu głównym wybierz Nowa gra, a następnie Scenariusze niestandardowe. Wybierz mapę i ciesz się. Obecnie, aby ponownie uruchomić mapę, musisz ręcznie usunąć poprzednią lokalizację zapisu pliku. Można to znaleźć na stronie: C: UsersDocumentsMy GamesSnowRunnerBetabasestorage <long-unique-crazy-mix-of-nums-and-letters

Po prostu wiedz, że zapisz pierwszy slot gry to CompleteSave, a zapisz drugi slot gry to CompleteSave1 i tak dalej.

Credits:
ifthisthenthat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *