Projekt VARV v1.0.0 Mod

Projekt VARV v1.0.0 Mod

Zbudowana na platformie lekkiego pojazdu użytkowego, ta maszyna z pewnością przyciągnie spojrzenia imponującymi osiągami wyścigowymi i możliwościami terenowymi, nie rezygnując przy tym ze zwrotności i stylu. Początkowo został zaprojektowany z myślą o konkretnym typie wyścigu, w którym zawodnicy musieli pokonywać sektory wyścigów o dużej prędkości, a także niezwykle trudne terenowe trasy i błoto, które połknęłyby większość innych pojazdów.

Ten mod to przede wszystkim zabawka, którą chciałem zrobić dla siebie, aby bawić się nim jeżdżąc po różnych mapach. To niezwykle sprawny pojazd… we właściwych rękach. Duży prześwit, wysoki ogólny profil i wąski rozstaw kół sprawiają, że jest to nieco niestabilna maszyna, co sprawia, że jazda nią jest jeszcze przyjemniejsza.

Obecny jest zaczep do przyczepy scout, ale nie zaleca się używania go do holowania prawdziwych przyczep, ponieważ zawieszenie nigdy nie zostało zaprojektowane do radzenia sobie z dodatkowym ciężarem.

Credits:
Poghrim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *