Przegląd Kolob V2.1.1 Mod

Przegląd Kolob V2.1.1 Mod

Dodaj niskie siodła lub zbiorniki paliwa do obu swoich kolobów!
Wszystkie warianty silnika zostały ulepszone. (Uwaga: wpływa to również na Azow 42-20 Antarktyda: silnik jednak ma dla niego dość dobre wartości)
Zawieszenie dla obu Kolobów zostało nieco poprawione / ulepszone.

Obsługiwana jest zarówno instalacja ręczna, jak i subskrypcja.

Jak zainstalować ręcznie: (Zaleca się tworzenie kopii zapasowej pliku initial.pak lub oryginalnych plików XML)
1) Pobierz i rozpakuj pliki.
2) Przejdź do katalogu gry: Snowrunner / en_us / preload / paks / client.pak (Otwórz Client.Pak za pomocą Winrar – możesz zmienić nazwę na .zip / .rar i zmienić z powrotem na .pak po)
3) Przejdź do [Media] / Classes / Trucks /)
4) Upuść oba pliki XML do folderu Trucks, przeciągając i upuszczając lub używając przycisku „Dodaj” Winrar. Użyj metody kompresji Sklep.

Credits:
ChonkyBadger

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *