Pseudo-Sling loader V1.0 Mod

Pseudo-Sling loader V1.0 Mod

Ze względu na podstawowe ograniczenia systemu wyciągarki w Snowrunner, możesz dołączyć tylko do jednego punktu na raz. Zasadniczo oznacza to, że nie można podnosić pojazdów prosto, a umieszczanie pojazdów na innych pojazdach lub przyczepach waha się od „lekko irytujących” do „Po prostu przeciągnę cholerną rzecz”.

W rzeczywistości masz różne narzędzia i pomoce do podnoszenia pojazdów dźwigiem lub helikopterem, przy czym ładowanie zawiesi jest stosunkowo prostą i wszechstronną odmianą. Ten mod ma na celu symulację ładowania procy, ale ponieważ tak naprawdę nie jest procesem ładowania, ma pewne oczywiste problemy, o których należy pamiętać podczas korzystania z tego:

punkt wciągarki dźwigu unosi się nad większością ciężarówek – zrobiono to celowo, aby poprawić równowagę podczas podnoszenia
wizualnie wciągarka kończy się, gdy tylko osiągnie punkt mocowania – to samo dla wszystkich punktów, po prostu nie jest oczywiste, kiedy punkt jest prawidłowo przymocowany do pojazdu
równoważenie obciążenia w locie jest praktycznie niemożliwe – skalibrowałem punkty ciężarówek, aby znajdowały się na środku, ale różne dodatki lub ich brak zmieniają środek ciężkości
ciężarówki są ciężkie – mocniejszy mod dźwigu jest zalecany, jeśli chcesz podnieść średnie i duże ciężarówki całkowicie z ziemi

Metody instalacji
1: wykonaj kopię zapasową pliku initial.pak w innym folderze
2: użyj domyślnych plików + procenta lub metody ręcznych wpisów, w zależności od tego, co jest dla ciebie najłatwiejsze

Domyślne punkty xmls + slingloader
1: otwórz plik initial.pak za pomocą winrar
2: skopiuj folder [media] z mod zip do pliku initial.pak (spowoduje to nadpisanie xml-ów ciężarówki w classestrucks)
3: zamknij Winrar – gotowy do gry

Wpisy ręczne (ctrl + F, aby znaleźć określone wpisy)
1: otwórz zmodowane ciężarówki xml
2: wstaw wiersze kodu z Pseudo_slingloader-manual.xml do odpowiednich plików xml ciężarówki. Ctrl + F CraneSocket i umieść nowe linie wraz z innymi wpisami.
3: otwórz plik inital.pak i dodaj zmodyfikowane pliki
4: zamknij Winrar – gotowy do gry

Jeśli masz mody, których chcesz używać obok tego:
1: otwórz domyślny folder + slingloader i usuń xml ciężarówki, dla którego masz inny mod
2: postępuj zgodnie z instrukcjami „Ręczne wpisy”, aby zaktualizować swoje zmodyfikowane pojazdy o punkt ładowania procy
– 2b: jeśli używasz modów takich jak Realistyczne sterowanie, zaktualizuj jeden zestaw plików XML o wartości z innych modów.
3: dodaj zmodyfikowane pliki do pliku initial.pak

Kredyty za harcerskie punkty wciągarki dźwigowej
LactobasilusOG – Gniazda do dźwigów (edycja scout) (mod ID: 133859) – Snowrunner.mod.io

Dziennik zmian
v1:
Dodano wyśrodkowany punkt wyciągarki tylko dla dźwigu do wszystkich ciężarówek
Włączono punkty zwiadowczej wciągarki LactobasilusOG

Notatki
Tak, wiem, że to półrealistyczna poprawka bandaid. Dopóki deweloperzy nie wdrożą czegoś takiego, jak wyciąganie wielopunktowe lub podnoszenie osprzętu, nie ma w tym zakresie dużej swobody.
Jeśli czujesz taką potrzebę, zawsze możesz dodać wiele punktów wyciągarki z rzędu, co pozwoli ci nieco zrównoważyć pojazdy, wybierając inny punkt podnoszenia. Nie uwzględniłem tego, ponieważ nie zajmie to dużo bałaganu. Współrzędne pozycji przechodzą przez (X do przodu / do tyłu; Y w górę / w dół; Z w lewo / w prawo).
Do zrobienia: dodawanie punktów wciągarki do przyczep
Chevvy scout ck1500 znajduje się na liście CIĘŻARÓWKI w wersji 1.0.0, nadzór z mojej strony. Do aktualizacji w następnej wersji.

Credits:
Alighierian

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *