Realistyczne poprawki Rusty w wersji 1.0.1 A i 1.0.1B

Realistyczne poprawki Rusty w wersji 1.0.1 A i 1.0.1B

Wersja 1.0.B
Ten plik ZIP zawiera tylko poprawki uszkodzeń w celu zapewnienia zgodności.
To nie jest pełny initial.pak !!! Należy zainstalować ręcznie, dodając foldery do pliku initial.pak.

UŻYWAJ TEGO TYLKO JEŚLI TYLKO CHCESZ ZROBIĆ SZKODY !!

V1.0.1 A
Dodano małe ulepszenie, dzięki czemu większość ciężarówek ma teraz prędkość 10, tak jak te ciężarówki mają IRL;
Pickupy (zwiadowcy) nie zostały zmienione (jak większość miała 4 Speed w / Overdrive, a tych, które nie lubiły Hummera, nie można zmieniać osobno);

Poprawki, które ten mod stosuje do SnowRunner, są następujące:

 • Punkty Wytrzymałości na Obrażenia zostały zmienione na bardziej realistyczne (wykorzystałem moją wiedzę jako Mechaniczny IRL do lepszego dostrojenia wartości), dzięki czemu gra wydaje się bardziej po stronie Hardcore;
  – Silnik ma obecnie 30 (ponieważ silnik jest w większości dobrze chroniony przez bullbar / bushbars / heavy-duty crash bar)
  – Zbiornik paliwa ma 10 (głównie dlatego, że są one w większości wykonane z cienkiego metalu, który może być łatwo zgięty / przebity przez większość bulw / zderzaków Truck)
  – Skrzynia biegów / skrzynia biegów ma 20 (może przyjąć kilka trafień, ale nic zbyt dużego
  -Zawieszenie wynosi 50 dla większej liczby konfiguracji Heavy-Duty i 25 dla wersji Highway / Stock / Lighter (jak większość w grze to wytrzymałe konfiguracje zawieszenia z resorami piórowymi, a zatem są dość trwałe)
  Koła mają mieszaną wytrzymałość (koła „zwiadowcze” mają 10, standardowe koła ciężarówki mają 20, a koła do dużych obciążeń mają 30)
 • Zmodyfikowano dym wydechowy, aby dłużej pozostawał w powietrzu, tak jak prawdziwy dym z oleju napędowego (objętość dymu nie została zmieniona, tylko czas potrzebny na jego rozproszenie w powietrzu);
 • Skrzynie biegów / skrzynie biegów mają teraz 10 prędkości w trybie automatycznym zamiast 4, a bieg wsteczny jest teraz krótszy na każdej skrzyni biegów / skrzyni biegów (podobnie jak w przypadku IRL);

Instalacja ręczna

Po prostu upuść plik initial.pak i zmień go na własny (wykonując kopię zapasową domyślnego w katalogu SnowRunner, jak na poniższym obrazku; SnowRunner> en_us> preload> paks> client )

Realistyczne poprawki Rusty w wersji 1.0.1 A i 1.0.1B

Nadchodzące aktualizacje

Najprawdopodobniej ponownie zaktualizuję główne wartości wytrzymałości we współpracy z przyjacielem, który jest również Mechanikiem, aby uzyskać bardziej realistyczny charakter.
Więcej poprawek może również pojawić się w przyszłości.

Credits:
Rusty®Renesis

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *