Remake Badlands 2 – Mapa PiX3LMonkey v1.0 Mod

Remake Badlands 2 – Mapa PiX3LMonkey v1.0 Mod

Witamy w „Badlands 2 Remake” twórcy TnB Trails. To więcej niż tylko mapa szlaków. Ta mapa została cyfrowo zremasterowana, aby uchwycić wszystko, co kochałeś z oryginalnej mapy Mudrunner i nie tylko. Zawiera: biegi do pozyskiwania drewna, zwiad, tory wyścigowe, łuki skalne, szlak Back Woods Trailing, Hillside Scrambles i wiele innych. Istnieje ponad 2000 obiektów umieszczonych ręcznie, które czekają, aby rzucić wyzwanie każdemu ruchowi.

Rozmiar mapy: 42 × 42, 5 wyzwań związanych z rejestracją, 3 odzyskiwanie pojazdów, ******* wieże, 6 stacji paliw, wiele godzin zabawy.

Credits:
pix3lmonkey

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *