RNG Zentos v1.0.0 Mod

RNG Zentos v1.0.0 Mod

Wersję Zentos Console przygotowałem po około miesiącu pracy i zapotrzebowania. W tym samym czasie zaktualizowano markową wersję PC Remastered.
Moim celem jak zawsze jest stworzenie realistycznej repliki prawdziwych pojazdów.
Każda część modelu (wnętrze, nadwozie, dodatki, opony i wiele innych) i faktura została stworzona od podstaw, z dbałością o szczegóły i wielką miłością.
Ciężarówka ma niestandardowe dodatki i opony na początek, ale z czasem zostanie zaktualizowana o mnóstwo nowych funkcji i dostosowań, takich jak nowe zderzaki itp.

Funkcje:
– Niestandardowe łóżka ładunkowe i dodatek do obsługi namiotów.
– Dodatek do radaru
– Żuraw tylny
– Unikalne dostosowania
– Zapasowy stojak na opony, skrzynki z zaopatrzeniem itp
– Różnorodność unikalnych typów i konfiguracji opon
– Zawiera dwa oryginalne żurawie do gier o zwiększonej mocy i możliwościach.
– Wiele więcej..

Credits:
Rng3r

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *