Rozgrywka Hardcore v1.0

Rozgrywka Hardcore v1.0

Teraz możesz całkowicie zmienić rozgrywkę na Hardcore, zmieniając jednocześnie strukturę swojej gry.

Zmiany:
1. Wszystkie uszkodzenia elementów pojazdu zostały zmniejszone do 10. Jedna poważna awaria może oznaczać, że dostawa została zakończona. Zachowaj więc jeszcze większą ostrożność podczas pokonywania terenu.

Obejmuje to (silnik, zawieszenie, skrzynię biegów, koła i zbiornik)

2. Długość wyciągarki jest znacznie zmniejszona. Skróciłem długość wszystkich wciągarek o 50%. To sprawi, że planowanie trasy będzie jeszcze ważniejsze.
3. Zmniejszone zasilanie paliwem wszystkich ciężarówek. Limit zbiornika paliwa dla każdej ciężarówki jest zmniejszony o 50%. Zakup przyczepy na paliwo do długich podróży będzie prawie konieczny. Uspokój się w Diff Lock i AWD!
4. Ceny za ciężarówki podwoiły się, co oznacza, że przy następnym zakupie musisz dokładnie przemyśleć. (Nie wpłynęło to na dodatki i ulepszenia).
5. Pogoda została nieznacznie zmieniona. Ulewny deszcz jest teraz znacznie gęstszy i spada szybciej, aby zapewnić nieco więcej realizmu. Zmieniony i lekki deszcz, ale tylko rozmiar kropli. To powinno zapewnić nieco więcej problemów z prowadzeniem pojazdu. Śnieg również ucierpiał, ale zmienię to jeszcze bardziej.
6. Dym wydechowy został nieznacznie zwiększony, jednak dopracuję to.

Instrukcje Instalacji:
Po prostu zastąp plik źródłowy initial.pak moim zmodyfikowanym plikiem initial.pak.
Ten plik initial.pak można znaleźć pod adresem: „SnowRunner en_us preload paks client”
Ważne: nie zapomnij wykonać kopii zapasowej pliku „initial.pak”, aby móc wrócić do niezmienionej gry.

Credits:
Digital_X

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *