RPG v1.1 Mod

RPG v1.1 Mod

Czy kiedykolwiek byłeś zawstydzony tym, że sprzęt, na który chodzisz przez długi czas, na przykład KOLOB 74760, okazuje się jeszcze gorszy niż poprzednio otwarty KOLOB 74941, i czy możesz przejść całą grę na AZOV 64131, który został otwarty na początku gry? Podobne podejście do odkrywania technologii zabija mnie w chęci przejścia gry. Sama rozgrywka jest fajna, myślę, że cię lubię, jak ugniatanie ziemi na ciężarówkach, ale wydaje mi się, że element rozwoju jest nieco słaby. Dlatego oferuję wam moją wizję rozwoju z technicznego punktu widzenia. To mój pierwszy mod i jak dotąd nie wiem, czy spodoba ci się moje dzieło, dlatego w modzie są reprezentowane tylko rosyjskie ciężarówki. Wszyscy harcerze i Amerykanie zostali nietknięci.

Instalacja: ręcznie. rozpakuj archiwum RPGmod, w rozpakowanym folderze kliknij dwukrotnie plik początkowy. W wyświetlonym oknie skopiuj folder [media] i wklej go do inicjału klienta. Dla mnie ten adres wygląda następująco: D: Gry SnowRunner en_us wstępne ładowanie klienta początkowego paks Nie zapomnij zapisać początkowego pliku w folderze zapasowym. Nie sprawdziłem, ale myślę, że jeśli ty i twoi znajomi zainstalujecie mój mod, najprawdopodobniej możecie grać w sieci. Powodzenia

Credits:
ZerGood

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Co to są SnowRunner mody

Czy jesteś ciekawy, jak działają SnowRunner Mods i czy możesz ulepszyć swoją grę SnowRunner? Tak więc plik modów SnowRunner to dodatkowe funkcje, mapy, pojazdy, skórki itp., Które poprawiają grę dzięki niewidocznym opcjom w grze. SnowRunner mod to najlepszy wybór, gdy czujesz, że utkniesz lub znudzi ci się podstawowa gra. Możesz pobrać SnowRunner, aby zaktualizować grę i stworzyć własną wersję gry. Mamy najlepsze Snowrunner mods i najlepsze SnowRunner mods na PC, Mac, Xbox lub PS4. Wystarczy przejrzeć kategorie modów, wybrać potrzebny mod dla SnowRunnera i zainstalować mod w SnowRunner. Co więcej, wszystkie SnowRunner mods są bezpłatne i zapraszamy do pobrania dowolnej liczby modów. W ten sposób nasza społeczność SnowRunner stworzyła największą bazę modów dla tej gry.


Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *